O nas

Frank spada przed złotym referendum

Autor: finanse.wp.pl
Adres: http://finanse.wp.pl/Frank-spada-przed-zlotym-referendum
Data publikacji: 27.11.2014

Pod koniec października mówiono o franku powyżej 4 zł oraz ostrzegano przed zrujnowaniem budżetów rodzin spłacających kredyty zaciągnięte w szwajcarskiej walucie. Czarny scenariusz nakreślono w związku ze "złotym referendum". Jednak tuż przed głosowaniem emocje są znacznie mniejsze.

Przed miesiącem część analityków ostrzegała, że sukces zwolenników przybliżenia Szwajcarii do standardu złota będzie poważnym problemem dla Polski. Wszystko z powodu spodziewanego umocnienia franka w sytuacji, kiedy Szwajcarski Bank Narodowy musiałby przebudować rezerwy walutowe w taki sposób, aby 20 procent środków było zainwestowanych w złoto.

Piotr Lonczak, analityk Cinkciarz.pl

Pobierz PDF (28.8 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem