O nas

Nowy, globalny kontrakt Chicago Bulls

Autor: Crain's Chicago Business
Adres: http://www.chicagobusiness.com/chicago-bulls-have-first-global-sponsorship-deal-with-cinkciarz
Data publikacji: 05.10.2015

Światowe uznanie, jakie Michael Jordan zdobył dla Chicago Bulls w latach 90., nadal procentuje. Zespół z niego korzysta, zawierając nową umowę sponsorską.

Najnowszą marką w partnerskim portfolio Bulls jest firma, o której fani drużyny prawdopodobnie nigdy nie słyszeli i raczej nie wypowiedzą jej nazwy poprawnie za pierwszym razem.

Spółka jest internetowym serwisem wymiany walut z Polski, zwanym Cinkciarz.pl, który w przyszłym roku otworzy swoją pierwszą placówkę w Stanach Zjednoczonych przy 401 N. Michigan Ave. Firma została oficjalnym sponsorem Chicago Bulls z nadziejami na rozgłos między chicagowską Polonią.

Dzięki siedmioletniej umowie spółka została pierwszym międzynarodowym sponsorem Chicago Bulls, który jak dotąd nie zaznaczał swojej obecności w Stanach Zjednoczonych i może otworzyć nowy, sponsorski front dla zespołu.

Pobierz PDF (59.2 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem