O nas

Waluty: Ropa po złotówce za litr, a na stacjach płacimy...

Autor: finanse.wp.pl
Adres: http://finanse.wp.pl/Ropa-po-zlotowce-za-litr-a-na-stacjach-placimy
Data publikacji: 14.01.2015

Nieobserwowana od lat skala przeceny ropy naftowej to rewelacyjne informacje dla krajowej gospodarki. Dlaczego jednak ponad 50-proc. spadek paliw na rynkach światowych przekłada się na tak niewielkie korzyści dla kierowców?

Koszt surowca

Niemal codziennie dowiadujemy się, że ropa naftowa pogłębiła wieloletnie minima oraz jak katastrofalny ma to wpływ na rosyjską gospodarkę czy też rubla. Warto jednak przyjrzeć się sytuacji na krajowym podwórku, gdyż wieloletnie dołki na „czarnym złocie” w niewielkim stopniu przekładają się na ceny przy dystrybutorach.

Marcin Lipka, analityk Cinkciarz.pl

Pobierz PDF (119.3 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website