O nas

Rosyjskie problemy to długa historia

Autor: prawo.pl
Adres: http://prawopl.pl/gospodarka/rosyjskie-problemy-to-dluga-historia
Data publikacji: 19.12.2014

Ciągłe powtarzanie tych samych przyczyn rosyjskiego kryzysu powoduje, że nawet ci ekonomiści, którzy mają inne zdanie napotykają na spore trudności w przedstawieniu swojej opinii. Jednak pobieżna, szybka, czy zdawkowa informacja rzadko przybliża nas do prawdy. Znacznie lepiej nad tematem zastanowić się głębiej i szerzej.

Ostatnia silna deprecjacja rubla spowodowała, że ogólnodostępne media zalała fala informacji na temat Rosji. Dziesiątki komentarzy, które przedstawiają dokładnie te same teorie mówiące jednak głównie o skutkach a nie przyczynach problemów na Kremlu.

Marcin Lipka, analityk Cinkciarz.pl

Pobierz PDF (112.5 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem