Nowości

Oferty Last Minute wymiany walut - super kursy

Uruchomiliśmy nową usługę ofert Last Minute w kantorze Cinkciarz.pl. Oferty dotyczą sprzedaży oraz kupna walut obcych w wybranych bankach.

Last Minute to bardzo korzystne kursy walut, niejednokrotnie poniżej ceny giełdowej, a zawsze lepsze od tabeli kursów walut Cinkciarz.pl. Aby skorzystać z wybranej oferty zaloguj się i wybierz interesującą Cię pozycję, możesz to zrobić każdego dnia i niezależnie od godzin otwarcia kantoru. Oferty znajdziesz w zakładce Operacje na walutach > Oferty Last Minute. Zapraszamy.

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem