Nowości

Pytanie od Huberta Matyni

Pytanie konkursowe: Odpowiedz na pytanie Huberta Matyni
Adres: https://www.facebook.com/cinkciarzpl/videos/1482750688430742/
Czas trwania: od 9 do 11 lipca, do godziny 12:00
Nagrody: za pierwsze miejsce: podwójne zaproszenie na mecz Pogoń Szczecin - Wisła Kraków (Szczecin, 14.07, godz. 20:30) o wartości ok. 30 zł, za drugie miejsce: zestaw gadżetów kibica o wartości ok. 15 zł

Przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na mecz Pogoń Szczecin-Wisła Kraków. Jak je zdobyć? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie Huberta Matyni, zaprezentowane w materiale wideo.

Na odpowiedzi czekamy w komentarzach pod postem do wtorku do godz. 12:00. Wyniki ogłosimy tego samego dnia ok. godz. 15:00. Bilety otrzyma osoba, która wykaże się największą kreatywnością. Drugie miejsce nagrodzone zostanie zestawem gadżetów kibica.

Regulamin: http://bit.ly/2t1OMxG

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem