Nowości

Waluta reprezentacji Polski w piłce nożnej

Pytanie konkursowe: Gdyby reprezentacja Polski w piłce nożnej miała swoją walutę, jakbyście ją nazwali?
Adres: https://www.facebook.com/cinkciarzpl/posts/1548972511808559
Czas trwania: od 14 do 15 września 2017 r., do godziny 14:00
Nagroda: podwójne zaproszenie na mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej z Czarnogórą 8.10.2017 r., (o wartości ok. 320 zł - 160 zł każdy bilet) x5

Przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać bilety na mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej z Czarnogórą. Aby je zdobyć, musicie odpowiedzieć na pytanie: Gdyby reprezentacja Polski w piłce nożnej miała swoją walutę, jakbyście ją nazwali?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do piątku, do godziny 14. Nagrodzimy te, które uznamy za najbardziej kreatywne - miejsca od pierwszego do piątego otrzymają podwójne zaproszenia na mecz. Wyniki ogłosimy w piątek ok. godz. 18. Powodzenia!

Regulamin: http://bit.ly/2y7PdKq

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem