Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Cinkciarz.pl: najświeższe komentarze walutowe w wersji audio i wideo

21 kwi 2015 15:22|Cinkciarz.pl

Największy polski serwis wymiany walut online startuje z analizami audio i wideo. Codziennie, a nawet kilka razy w ciągu dnia dostaniesz aktualne komentarze walutowe przygotowane przez najlepszych analityków Cinkciarz.pl.

Pobierz PDF (78.4 kB)

- Przekazujemy najnowsze informacje gospodarcze. Opowiadamy o aktualnych wydarzeniach na rynkach walut, ich możliwych konsekwencjach i globalnych trendach. To bardzo przydatne i dobrze zredagowane materiały – mówi Kamil Sahaj, marketing manager Cinkciarz.pl.

Można z nich skorzystać, wchodząc bezpośrednio na stronę Cinkciarz.pl. Filmy wideo opublikowane są także na https://vimeo.com/cinkciarztv. Zarówno one, jak i komentarze audio, dostępne są też poprzez aplikacje do podcastów np. na urządzenia z systemami iOS czy Android. Wersja wideo trwa ok. trzech minut, natomiast audio w formacie MP3 to rozbudowana, kilkunastominutowa analiza.

Zainteresowane redakcje mogą korzystać z linków i publikować komentarze na łamach własnych serwisów. Możliwe jest również ich udostępnianie na portalach społecznościowych.

Cinkciarz.pl znajduje się w prestiżowym gronie dostawców danych oraz analiz rynkowych na platformie Bloomberga. Analizy walutowe publikowane na łamach serwisu niejednokrotnie były wyróżniane przez niezależne ośrodki. W zestawieniu Bloomberg Rankings Cinkciarz.pl zajął pierwsze miejsce na świecie wg kryterium skuteczności prognozy na parze walutowej EUR/PLN w czterech kolejnych kwartałach 2013 r. Prognozy Cinkciarz.pl dla pary USD/PLN zajęły także drugie miejsce na świecie w pierwszym kwartale 2014 roku. W tym samym prestiżowym rankingu za pierwszy kwartał 2015 r. analitycy internetowego serwisu wymiany walut najtrafniej przewidzieli kursy pary walutowej CZK/EUR.

Jak korzystać z komentarzy?

 • 1. Komputery Mac lub PC
  Po zainstalowaniu programu iTunes wystarczy wpisać w jego wyszukiwarce hasło: Cinkciarz.pl, a ten sam znajdzie odcinki komentarzy, które bez problemu możemy odsłuchać lub obejrzeć i subskrybować, by być z nami na bieżąco. Z każdą nową informacją udostępnianą przez portal, w zakładce “Moje Podcasty” iTunes będzie automatycznie powiadamiał o nowych odcinkach.
 • 2. Urządzenia mobilne z systemem iOS
  Wystarczy otworzyć preinstalowaną aplikację, w wyszukiwarce wpisać: Cinkciarz.pl, a następnie zasubskrybować nasz kanał audio lub wideo.
 • 3. Urządzenia mobilne z systemem Android
  Należy pobrać darmową aplikację, np. Podcast Addict lub Podcast Republic i wpisać w jej wyszukiwarkę hasło: Cinkciarz.pl, a następnie subskrybować kanał audio lub wideo. Kiedy pojawi się nowy odcinek, aplikacja nas o tym powiadomi.
 • 4. Inne
  Adresy kanałów audio i wideo portalu Cinkciarz.pl to: 'https://cinkciarz.pl/vodcast' i 'https://cinkciarz.pl/podcast'.
21 kwi 2015 15:22|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

20 kwi 2015 12:00

Kiedy najlepiej kupić euro i dolary na wakacje? [KOMENTARZ ANALITYKA CINKCIARZ.PL]

16 kwi 2015 16:03

Prognozy Cinkciarz.pl na szczycie zestawienia Bloomberg

13 kwi 2015 16:10

Cinkciarz.pl na misji gospodarczej w Arabii Saudyjskiej i Katarze

13 kwi 2015 16:04

Czy wakacje w Grecji będą w tym roku wyjątkowo drogie? [OPINIA ANALITYKA CINKCIARZ.PL]

2 kwi 2015 9:33

Gdy kredyt we frankach boli zbyt mocno

30 mar 2015 16:18

Frank po 6 zł [KOMENTARZ ANALITYKA CINKCIARZ.PL]

Atrakcyjne kursy 27 walut