Cinkciarz.pl: najświeższe komentarze walutowe w wersji audio i wideo

21 kwi 2015 15:22|Cinkciarz.pl

Największy polski serwis wymiany walut online startuje z analizami audio i wideo. Codziennie, a nawet kilka razy w ciągu dnia dostaniesz aktualne komentarze walutowe przygotowane przez najlepszych analityków Cinkciarz.pl.

Pobierz PDF (78.4 kB)

- Przekazujemy najnowsze informacje gospodarcze. Opowiadamy o aktualnych wydarzeniach na rynkach walut, ich możliwych konsekwencjach i globalnych trendach. To bardzo przydatne i dobrze zredagowane materiały – mówi Kamil Sahaj, marketing manager Cinkciarz.pl.

Można z nich skorzystać, wchodząc bezpośrednio na stronę Cinkciarz.pl. Filmy wideo opublikowane są także na https://vimeo.com/cinkciarztv. Zarówno one, jak i komentarze audio, dostępne są też poprzez aplikacje do podcastów np. na urządzenia z systemami iOS czy Android. Wersja wideo trwa ok. trzech minut, natomiast audio w formacie MP3 to rozbudowana, kilkunastominutowa analiza.

Zainteresowane redakcje mogą korzystać z linków i publikować komentarze na łamach własnych serwisów. Możliwe jest również ich udostępnianie na portalach społecznościowych.

Cinkciarz.pl znajduje się w prestiżowym gronie dostawców danych oraz analiz rynkowych na platformie Bloomberga. Analizy walutowe publikowane na łamach serwisu niejednokrotnie były wyróżniane przez niezależne ośrodki. W zestawieniu Bloomberg Rankings Cinkciarz.pl zajął pierwsze miejsce na świecie wg kryterium skuteczności prognozy na parze walutowej EUR/PLN w czterech kolejnych kwartałach 2013 r. Prognozy Cinkciarz.pl dla pary USD/PLN zajęły także drugie miejsce na świecie w pierwszym kwartale 2014 roku. W tym samym prestiżowym rankingu za pierwszy kwartał 2015 r. analitycy internetowego serwisu wymiany walut najtrafniej przewidzieli kursy pary walutowej CZK/EUR.

Jak korzystać z komentarzy?

 • 1. Komputery Mac lub PC
  Po zainstalowaniu programu iTunes wystarczy wpisać w jego wyszukiwarce hasło: Cinkciarz.pl, a ten sam znajdzie odcinki komentarzy, które bez problemu możemy odsłuchać lub obejrzeć i subskrybować, by być z nami na bieżąco. Z każdą nową informacją udostępnianą przez portal, w zakładce “Moje Podcasty” iTunes będzie automatycznie powiadamiał o nowych odcinkach.
 • 2. Urządzenia mobilne z systemem iOS
  Wystarczy otworzyć preinstalowaną aplikację, w wyszukiwarce wpisać: Cinkciarz.pl, a następnie zasubskrybować nasz kanał audio lub wideo.
 • 3. Urządzenia mobilne z systemem Android
  Należy pobrać darmową aplikację, np. Podcast Addict lub Podcast Republic i wpisać w jej wyszukiwarkę hasło: Cinkciarz.pl, a następnie subskrybować kanał audio lub wideo. Kiedy pojawi się nowy odcinek, aplikacja nas o tym powiadomi.
 • 4. Inne
  Adresy kanałów audio i wideo portalu Cinkciarz.pl to: 'https://cinkciarz.pl/vodcast' i 'https://cinkciarz.pl/podcast'.
21 kwi 2015 15:22|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

20 kwi 2015 12:00

Kiedy najlepiej kupić euro i dolary na wakacje? [KOMENTARZ ANALITYKA CINKCIARZ.PL]

16 kwi 2015 16:03

Prognozy Cinkciarz.pl na szczycie zestawienia Bloomberg

13 kwi 2015 16:10

Cinkciarz.pl na misji gospodarczej w Arabii Saudyjskiej i Katarze

13 kwi 2015 16:04

Czy wakacje w Grecji będą w tym roku wyjątkowo drogie? [OPINIA ANALITYKA CINKCIARZ.PL]

9 kwi 2015 12:04

Walutę tanio sprzedam. Transakcje społecznościowe jak tablica ogłoszeń

2 kwi 2015 9:33

Gdy kredyt we frankach boli zbyt mocno

Atrakcyjne kursy 28 walut

Rozpocznij chat