Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Cinkciarz.pl oficjalnym sponsorem Jagiellonii Białystok

16 sie 2016 8:45|Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl, jedna z najszybciej rozwijających się firm branży fintech w Europie, został sponsorem Jagiellonii Białystok. To kolejne partnerstwo firmy z drużyną z piłkarskiej Ekstraklasy ogłoszone w ostatnich dniach.

cinkciarz.pl_jagiellonia

Spółka Cinkciarz.pl zawarła wieloletnią umowę sponsorską z Jagiellonią Białystok, dzięki czemu zyskała miano “Oficjalnego Sponsora Jagiellonii Białystok”. Logotyp Cinkciarz.pl będzie eksponowany m.in. na bandach LED podczas meczów klubu, rozgrywanych w roli gospodarza.

Jagiellonia Białystok to najbardziej rozpoznawalny klub piłkarski w północno-wschodniej Polsce. Od 14 sezonów występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej. Zespół był brązowym medalistą mistrzostw Polski, zdobył także Puchar Polski i Superpuchar Polski. Swoje mecze białostocka drużyna rozgrywa na zmodernizowanym Stadionie Miejskim, który może pomieścić ponad 20 tys. widzów. Zadaszone trybuny oraz nowoczesne systemy nagłośnienia i oświetlenia sprawiają, że widzowie oglądają spotkania w komfortowych warunkach.

- Jesteśmy szczęśliwi, że w gronie klubów Ekstraklasy, które będziemy wspierać, znalazła się Jagiellonia Białystok. Od dawna jesteśmy obecni w polskim sporcie i to zaangażowanie w jego promocję chcemy nieustannie pogłębiać. Zyskaliśmy partnera, który pełni ważną rolę w życiu kibiców piłki nożnej. Liczymy na to, że w kolejnych sezonach wspólnie z klubem niejednokrotnie zaskoczymy kibiców ciekawymi pomysłami - mówi Kamil Sahaj, dyrektor marketingu Cinkciarz.pl.

Dzięki podpisanej wieloletniej umowie, Cinkciarz.pl uzyskał również tytuł “Official Foreign Currency Exchange Partner”, a logotyp firmy będzie eksponowany na oficjalnej stronie internetowej klubu. Sponsor będzie miał również możliwość przeprowadzania akcji promocyjnych, w które zaangażowani będą piłkarze pierwszej drużyny, media społecznościowe oraz CinkciarzTV. Kibice zyskają dzięki temu możliwość wzięcia udziału w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

- Umowa z Cinkciarz.pl jest bardzo istotna z punktu widzenia klubu. Zyskaliśmy ważnego partnera, wspólnie z którym możemy planować długofalowe działania. Liczymy mocno na to, że współpraca z tak znaną firmą pozwoli nam zorganizować wiele nowatorskich akcji, które na tyle spodobają się kibicom, że jeszcze liczniej będą odwiedzali nasz stadion. Zapraszamy fanów także do mediów społecznościowych klubu i sponsora. Będą mogli oni tam znaleźć wiele atrakcji - komentuje Agnieszka Syczewska, wiceprezes Jagiellonii Białystok.

W ub. tygodniu Cinkciarz.pl ogłosił podpisanie umowy sponsorskiej z Ruchem Chorzów. Spółka zajmująca się wymianą walut jest również partnerem Cracovii Kraków. Firma jest także sponsorem Chicago Bulls, reprezentacji Polski w piłce nożnej, Polskiej Ligi Koszykówki oraz Stelmetu BC Zielona Góra.

jagiellonia

16 sie 2016 8:45|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

12 sie 2016 12:51

Bezpieczeństwo obligacji skarbowych to już historia? [ANALIZA CINKCIARZ.PL]

11 sie 2016 9:00

Którą klinikę medycyny estetycznej wybrać: w Polsce czy za granicą? [OPINIE LEKARZY]

8 sie 2016 8:26

Cinkciarz.pl oficjalnym sponsorem Ruchu Chorzów

2 sie 2016 13:43

Tanie paliwo jeszcze przez rok? Fantastyczne informacje dla kierowców [ANALIZA CINKCIARZ.PL]

1 sie 2016 11:07

Jak się ubierać do biura? Dziesięć porad od Mai Sablewskiej [MATERIAŁY WIDEO]

28 lip 2016 11:16

Planszówki znów w cenie. Jak kupować gry, aby nie przepłacać [PORADNIK]

Atrakcyjne kursy 27 walut