Wymieniaj waluty

Wymieniaj waluty
i zdobywaj darmowe losy.

Pula nagród: 500 000 zł

Weź udział w loterii >

Cinkciarz.pl oficjalnym sponsorem Jagiellonii Białystok

16 sie 2016 8:45|Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl, jedna z najszybciej rozwijających się firm branży fintech w Europie, został sponsorem Jagiellonii Białystok. To kolejne partnerstwo firmy z drużyną z piłkarskiej Ekstraklasy ogłoszone w ostatnich dniach.

cinkciarz.pl_jagiellonia

Spółka Cinkciarz.pl zawarła wieloletnią umowę sponsorską z Jagiellonią Białystok, dzięki czemu zyskała miano “Oficjalnego Sponsora Jagiellonii Białystok”. Logotyp Cinkciarz.pl będzie eksponowany m.in. na bandach LED podczas meczów klubu, rozgrywanych w roli gospodarza.

Jagiellonia Białystok to najbardziej rozpoznawalny klub piłkarski w północno-wschodniej Polsce. Od 14 sezonów występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej. Zespół był brązowym medalistą mistrzostw Polski, zdobył także Puchar Polski i Superpuchar Polski. Swoje mecze białostocka drużyna rozgrywa na zmodernizowanym Stadionie Miejskim, który może pomieścić ponad 20 tys. widzów. Zadaszone trybuny oraz nowoczesne systemy nagłośnienia i oświetlenia sprawiają, że widzowie oglądają spotkania w komfortowych warunkach.

- Jesteśmy szczęśliwi, że w gronie klubów Ekstraklasy, które będziemy wspierać, znalazła się Jagiellonia Białystok. Od dawna jesteśmy obecni w polskim sporcie i to zaangażowanie w jego promocję chcemy nieustannie pogłębiać. Zyskaliśmy partnera, który pełni ważną rolę w życiu kibiców piłki nożnej. Liczymy na to, że w kolejnych sezonach wspólnie z klubem niejednokrotnie zaskoczymy kibiców ciekawymi pomysłami - mówi Kamil Sahaj, dyrektor marketingu Cinkciarz.pl.

Dzięki podpisanej wieloletniej umowie, Cinkciarz.pl uzyskał również tytuł “Official Foreign Currency Exchange Partner”, a logotyp firmy będzie eksponowany na oficjalnej stronie internetowej klubu. Sponsor będzie miał również możliwość przeprowadzania akcji promocyjnych, w które zaangażowani będą piłkarze pierwszej drużyny, media społecznościowe oraz CinkciarzTV. Kibice zyskają dzięki temu możliwość wzięcia udziału w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

- Umowa z Cinkciarz.pl jest bardzo istotna z punktu widzenia klubu. Zyskaliśmy ważnego partnera, wspólnie z którym możemy planować długofalowe działania. Liczymy mocno na to, że współpraca z tak znaną firmą pozwoli nam zorganizować wiele nowatorskich akcji, które na tyle spodobają się kibicom, że jeszcze liczniej będą odwiedzali nasz stadion. Zapraszamy fanów także do mediów społecznościowych klubu i sponsora. Będą mogli oni tam znaleźć wiele atrakcji - komentuje Agnieszka Syczewska, wiceprezes Jagiellonii Białystok.

W ub. tygodniu Cinkciarz.pl ogłosił podpisanie umowy sponsorskiej z Ruchem Chorzów. Spółka zajmująca się wymianą walut jest również partnerem Cracovii Kraków. Firma jest także sponsorem Chicago Bulls, reprezentacji Polski w piłce nożnej, Polskiej Ligi Koszykówki oraz Stelmetu BC Zielona Góra.

jagiellonia

16 sie 2016 8:45|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

12 sie 2016 12:51

Bezpieczeństwo obligacji skarbowych to już historia? [ANALIZA CINKCIARZ.PL]

11 sie 2016 9:00

Którą klinikę medycyny estetycznej wybrać: w Polsce czy za granicą? [OPINIE LEKARZY]

8 sie 2016 8:26

Cinkciarz.pl oficjalnym sponsorem Ruchu Chorzów

2 sie 2016 13:43

Tanie paliwo jeszcze przez rok? Fantastyczne informacje dla kierowców [ANALIZA CINKCIARZ.PL]

1 sie 2016 11:07

Jak się ubierać do biura? Dziesięć porad od Mai Sablewskiej [MATERIAŁY WIDEO]

28 lip 2016 11:16

Planszówki znów w cenie. Jak kupować gry, aby nie przepłacać [PORADNIK]

Atrakcyjne kursy 28 walut