O nas

Cinkciarz.pl - w stronę walut

Cinkciarz.pl, kantor wymiany walut on-line, uruchomił nową stronę internetową www.kartywalutowe.pl, której celem jest szybkie i rzetelne dostarczanie wiedzy na temat rodzajów kart walutowych, ich zalet oraz sposobu zamawiania. Strona dostępna jest zarówno w polskiej, jak i angielskiej wersji językowej.

Pobierz PDF (462 kB)

Obecnie Cinkciarz.pl posiada w swoim portfolio produktowym karty walutowe THE EASY WAY TO PAY, które oferuje klientom w euro, funtach brytyjskich, dolarach amerykańskich i polskim złotym. - Karty walutowe THE EASY WAY TO PAY oferowane przez Cinkciarz.pl to oszczędność czasu, swobodne zakupy, również te przez Internet lub forma „kieszonkowego” dla dzieci, nad którym rodzic ma pełną kontrolę. Dla niektórych istotne może być również to, że karty walutowe są wydawane na okaziciela, co może być bardzo wygodne gdy np. chcemy ją komuś podarować. – mówi Kamil Sahaj, Marketing Manager w Cinkciarz.pl.

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem