Cinkciarz.pl - w stronę walut

17 mar 2014 14:40|Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl, kantor wymiany walut on-line, uruchomił nową stronę internetową www.kartywalutowe.pl, której celem jest szybkie i rzetelne dostarczanie wiedzy na temat rodzajów kart walutowych, ich zalet oraz sposobu zamawiania. Strona dostępna jest zarówno w polskiej, jak i angielskiej wersji językowej.

Pobierz PDF (462 kB)

Obecnie Cinkciarz.pl posiada w swoim portfolio produktowym karty walutowe THE EASY WAY TO PAY, które oferuje klientom w euro, funtach brytyjskich, dolarach amerykańskich i polskim złotym. - Karty walutowe THE EASY WAY TO PAY oferowane przez Cinkciarz.pl to oszczędność czasu, swobodne zakupy, również te przez Internet lub forma „kieszonkowego” dla dzieci, nad którym rodzic ma pełną kontrolę. Dla niektórych istotne może być również to, że karty walutowe są wydawane na okaziciela, co może być bardzo wygodne gdy np. chcemy ją komuś podarować. – mówi Kamil Sahaj, Marketing Manager w Cinkciarz.pl.

Zobacz również:

17 mar 2014 14:25

Cinkciarz.pl pyta Polaków o waluty

17 mar 2014 14:02

Dobrej pogody życzy kantor Cinkciarz.pl

17 mar 2014 13:32

Grant Thornton zakończył audyt Cinkciarz.pl

17 mar 2014 13:26

Cinkciarz.pl na Bloombergu

Atrakcyjne kursy 28 walut

Załóż darmowe konto już dziś

Oszczędzaj swój czas i pieniądze. Załóż darmowe konto i przekonaj się, ile możesz zyskać. Już dziś zacznij korzystać z atrakcyjnych usług walutowych.

Załóż darmowe konto
ce_section_cta_alt
Rozpocznij chat