Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Conotoxia Inc zatrudniła byłego dyrektora Nowojorskiej Giełdy Papierów Wartościowych

16 lis 2016 8:43|Cinkciarz.pl

Conotoxia Inc, spółka z grupy Cinkciarz.pl zapowiada wprowadzenie innowacyjnej oferty przekazów pieniężnych dla amerykańskich klientów. Na czele spółki stanie Paul Finnegan, nowy Chief Executive Officer.

Paul Finnegan

Paul Finnegan rozpoczął karierę w Chicago Board Options Exchange, największej amerykańskiej giełdzie handlu opcjami. W CBOE pełnił funkcję Director of International Business Development. Pracował też jako Managing Director of Marketing w Chicago Board of Trade w najstarszej na świecie giełdzie instrumentów futures i opcji. Doświadczenie zdobywał również jako Director of Retail Derivatives w E*Trade Financial, w firmie brokerskiej pośredniczącej w sprzedaży akcji online. W NYSE Euronext, spółce zależnej Nowojorskiej Giełdy Papierów Wartościowych pełnił funkcję Senior Vice President. Był także Co-CEO platformy NYSE Arca Options Exchange. Zajmował stanowiska CEO firm Livevol Inc., platformy analitycznej rynku instrumentów pochodnych oraz serwisu TradingBlock/MoneyBlock, oferującego narzędzia do inwestowania online.

Conotoxia Inc to północnoamerykańska spółka z grupy Cinkciarz.pl. - Strategia wprowadzenia naszych usług na rynek amerykański jest obiecująca. Jesteśmy przekonani, że doświadczenie Paula Finnegana w obszarach finansów i technologii pomoże nam na kolejnym etapie rozwoju działalności - komentuje Marcin Pióro, właściciel obu marek.

- Patrzę z ogromnym optymizmem na możliwości płynące z udostępnienia przez Conotoxię innowacyjnych usług przekazów pieniężnych w Ameryce Północnej. Uruchamiając swoją działalność w USA, Conotoxia Inc wykorzysta technologię i doświadczenie w oparciu o sukces marki Cinkciarz.pl w Europie. Mamy szereg kluczowych przewag konkurencyjnych, które wyraźnie odróżniają nas od innych dostawców. Nasz model biznesowy jest bardzo perspektywiczny - komentuje Paul Finnegan.

16 lis 2016 8:43|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

15 lis 2016 8:05

Cinkciarz.pl rewolucjonizuje wymianę walut i płatności dzięki superkomputerowi NVIDIA DGX-1™

14 lis 2016 11:30

Co dzieje się z dolarem po wyborach w USA? Już jest najdroższy od czerwca

10 lis 2016 11:31

Nadzwyczajny prezent na Mikołajki w zwyczajnej cenie

9 lis 2016 10:25

Tsunami na rynkach, ale złoty stabilny [PIERWSZE REAKCJE WALUT PO WYBORACH W USA]

7 lis 2016 11:32

Jak wynik wyborów w USA może wpłynąć na kursy walut? [ANALIZA CINKCIARZ.PL]

4 lis 2016 12:45

Życie z kredytem. Kiedy powinniśmy bać się długów?

Atrakcyjne kursy 27 walut