Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Konferencja Facebooka w Zielonej Górze [RELACJA WIDEO, ZDJĘCIA]

13 kwi 2016 16:39|Cinkciarz.pl

Ponad 100 pasjonatów nowych technologii obejrzało wczoraj na Uniwersytecie Zielonogórskim konferencję Facebook F8. Dzięki współpracy z firmą Cinkciarz.pl organizatorom udało się włączyć Zieloną Górę do grona 30 miast z całego świata, w których zorganizowano udział w tym wydarzeniu.

 

Konferencja Facebook F8 Cinkciarz.pl

 

Konferencja Facebook F8 to coroczna impreza adresowana do deweloperów sieciowych oraz przedsiębiorców tworzących produkty i usługi internetowe. Ponad 100 osób związanych z branżą IT obejrzało na Uniwersytecie Zielonogórskim wykłady poświęcone m.in. wirtualnej rzeczywistości i przyszłości aplikacji mobilnych, w tym wystąpienie Marka Zuckerberga, założyciela Facebooka.

PZielona Góra, obok takich metropolii jak Londyn, Berlin, Warszawa czy Nowy Jork, była jednym spośród 30 miast na całym świecie, w których zorganizowano transmisję live. - To, co zaprezentowano, to krok w przyszłość. Facebook zapowiada unikalne połączenie pracy na rzecz społeczeństwa ze sprzedażą swoich produktów. Usłyszeliśmy m.in. o budowie satelitów, zapewniających darmowy dostęp do internetu w miejscach, w których dotychczas nie było to możliwe. Z drugiej strony powiedziano nam o nowych produktach, np. dronach czy kamerach 360 stopni, które będą dostępne komercyjnie, a ich celem będzie poprawianie komunikacji i pogłębianie interakcji między użytkownikami - relacjonuje Mariusz Kruk, komentator znany jako DanteZetGie.

Wśród gości wydarzenia znaleźli się aktywni zawodowo specjaliści i studenci. - Uczelnia jest otwarta nie tylko na studentów, ale również na grupy doświadczonych osób, skupionych np. w takich organizacjach jak zielonogórski Geek Club - mówi prof. Marcin Mru­gal­ski, prodziekan Wydziału Informatyki, Elektroniki i Automatyki.

Transmisja z konferencji Facebooka to kolejne wydarzenie współorganizowane przez Cinkciarz.pl. - Firma od dawna sponsoruje spotkania Java User Group. Wkrótce spółka będzie organizatorem transmisji live Google I/O Extended 2016 Zielona Góra, największej i najważniejszej corocznej konferencji Google, która w tym roku odbędzie się 18-20 maja w Shoreline w Californii - zapowiada Kamil Sahaj, dyrektor marketingu Cinkciarz.pl.

13 kwi 2016 16:39|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

13 kwi 2016 12:17

Gdzie spedytor szuka oszczędności [MATERIAŁ WIDEO]

6 kwi 2016 12:16

Kanapka za tysiąc dolarów… czyli życie młodej gwiazdy koszykówki [WYWIAD Z KEVINEM PANGOS]

5 kwi 2016 10:58

Wymiana walut przez internet? Sprawdź, ile możesz oszczędzić

30 mar 2016 13:07

Dlaczego warto kupić samochód za granicą?

30 mar 2016 10:35

Sposoby na optymalizację kosztów w mikroprzedsiębiorstwie

24 mar 2016 15:50

Bezrobocie rekordowo niskie, ale niewielu Polaków pracuje. Jak to możliwe?

Atrakcyjne kursy 27 walut