Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Kursy walut Cinkciarz.pl na zegarki z systemem Android

23 cze 2015 14:00|Cinkciarz.pl

Inteligentny zegarek to kolejny elektroniczny gadżet, który ma ułatwić nam życie. Do czego jest nam potrzebny? Oczywiście, możemy sprawdzić godzinę, ale także skorzystać z wielu funkcji smartfona. Cinkciarz.pl przygotował bardzo praktyczną aplikację specjalnie na urządzenia z najpopularniejszym na rynku systemem Android.

Pobierz PDF (48.2 kB)

Aplikacja Cinkciarz.pl jest przeznaczona na urządzenia typu smartwatch działające pod kontrolą systemu Android Wear. Zegarek komunikuje się z telefonem przez Bluetooth. Dotykowy ekran działa jak w smartfonie. Korzystając z jego funkcji m.in. zrobisz zdjęcie, sprawdzisz tętno, posłuchasz muzyki.

Nie przegapisz również najlepszych ofert serwisu Cinkciarz.pl. Serwis wymiany walut udostępnił właśnie nową aplikację. Pozwala ona na wyświetlanie aktualnych kursów trzech wybranych przez siebie walut.

Zainstalowana na telefonie aplikacja co godzinę sprawdza aktualne kursy walut i informacje na ten temat wysyła do zegarka. Użytkownik może także w dowolnym momencie, bezpośrednio na zegarku, zaktualizować wyświetlane kursy. Są one prezentowane w prostej formie. Dla osób, które wymieniają waluty to bardzo praktyczne rozwiązanie – mówi Kamil Sahaj, Marketing Manager w Cinkciarz.pl.

Popularne modele smartwatchy, np. Motorola, Sony czy LG, są dostępne w ofercie największych sklepów internetowych. Zegarki oraz wiele ciekawych aplikacji można również kupić korzystając z oferty Google Play.

Cinkciarz.pl planuje również wprowadzenie aplikacji na Apple Watch. Dzięki niej użytkownicy inteligentnych zegarków będą mogli na bieżąco śledzić kursy walut, kiedy tylko zechcą. Urządzenie wyśle też alerty o osiągnięciu przez walutę określonego kursu. Internetowy serwis wymiany walut był także jedną z pierwszych na świecie firm, które stworzyły aplikację finansową na Google Glass™.

23 cze 2015 14:00|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

23 cze 2015 13:52

Planujesz podróż samochodem za granicę? Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę

18 cze 2015 12:37

Pięć praktycznych rad, dzięki którym tanio kupisz walutę

9 cze 2015 16:59

Myślisz o nowej elektronice? Kupując za granicą możesz sporo zaoszczędzić

3 cze 2015 15:53

Polska uzależnia się od Niemiec [INDEKS ZŁOTEGO CINKCIARZ.PL]

3 cze 2015 15:01

Największe polskie firmy. Cinkciarz.pl znów w czołówce

29 maj 2015 14:50

Frank po 4 zł. Czy należy się martwić? [KOMENTARZ ANALITYKA CINKCIARZ.PL]

Atrakcyjne kursy 27 walut