O nas

CHICAGO BULLS OGŁASZA 7-LETNIĄ WSPÓŁPRACĘ Z CINKCIARZ.PL

Autor: Chicago Bulls
Adres: http://www.nba.com/bulls/news/partnerships/bulls-announce-7-year-partnership-cinkciarz.pl
Data publikacji: 05.10.2015

Podpisana umowa to pierwszy globalny kontrakt partnerski zespołu

CHICAGO – Chicago Bulls ogłosiło dziś nową, długoterminową umowę sponsorską z Cinkciarz.pl, jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze fintech. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje oraz klienci indywidualni. System rozwiązań, które oferuje to innowacyjny produkt finansowy w całości zaprojektowany i wdrożony przez zespół najlepszych specjalistów branży IT zatrudnionych w spółce. Firma należy do organizacji SWIFT, zrzeszającej największe banki oraz instytucje finansowe na świecie.

Umowa polskiej firmy i Bulls to pierwszy globalny kontrakt partnerski zespołu. Cinkciarz.pl będzie pełnić rolę Official Foreign Currency Exchange Partner of the Chicago Bulls i uzyska tytuł Official Partner of the Chicago Bulls. Warunki finansowe umowy nie zostały ujawnione.

Pobierz PDF (56.0 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem