O nas

Chicago Bulls podpisują swój pierwszy w historii kontrakt sponsorski z firmą z Europy

Autor: Chicago Business Journal
Adres: http://www.bizjournals.com/chicago/news/2015/10/06/chicago-bulls-ink-first-ever-sponsorship-with.html
Data publikacji: 05.10.2015

Byki podpisały swój pierwszy kontrakt z europejską firmą, Cinkciarz.pl, polskim serwisem wymiany walut, o którym mówi się, że jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie.

Cinkciarz.pl jest członkiem organizacji SWIFT, skupiającej największe banki i instytucje finansowe na świecie.

Może nie spodziewaliście się partnerstwa Bulls z firmą zajmującą się wymianą walut online z Polski, ale ma ono sens wziąwszy pod uwagę fakt, że Chicago jest największym skupiskiem Polaków żyjących poza ojczyzną.

Marcin Pióro, Prezes Zarządu Cinkciarz.pl, widzi podobieństwa między swoją firmą i Chicago Bulls.

Ta drużyna jest ikona popkultury, symbolem sukcesu i reprezentuje ducha sportowej rywalizacji. Dzielimy podobne wartości. Są nimi wytrwałość, pracowitość, odpowiedzialność.

Szczegóły długiego kontraktu nie zostały podane do publicznej wiadomości, wiadomo natomiadt, że Cinkciarz.pl znajdzie się w trzech materiałach wideo ukazujących się przy okazji meczów Chicago Bulls, które publikowane są w kanałach social media zespołu: Bulls tV Game Preview, BullsTV Recal oraz Inside the Locker Room.

Pobierz PDF (47.8 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website