Cinkciarz.pl ciągle rekrutuje. Pracowników poszukuje w... pubach

27.02.2015 18:01

Autor: gazeta.pl
Adres: http://zielonagora.gazeta.pl/zielonagora/1,35161,17478433,Cinkciarz_pl_ciagle_rekrutuje__Pracownikow_poszukuje.html"
Data publikacji: 27.02.2015

Cinkciarz.pl to jedna z największych firm branży IT w Zielonej Górze. Prowadzi najpopularniejszy w Polsce serwis wymiany walut. Jedynie w ostatnim miesiącu zatrudniła kilkunastu specjalistów. Nie tylko z Zielonej Góry, ale także z innych miast w Polsce m.in. z Poznania, Opola i Wrocławia. Do końca roku zamierza przyjąć kolejne kilkadziesiąt osób. Od kilku miesięcy nowych pracowników rekrutuje w nietypowy sposób.

Już w tej chwili w internetowym serwisie wymiany walut pracuje blisko sto osób. Większość zatrudnionych pochodzi z woj. lubuskiego. Jednak coraz częściej nowi pracownicy przyjeżdżają tu z innych miast w Polsce. Tylko w ostatnim czasie do Zielonej Góry przeprowadzili się specjaliści z Wrocławia, Opola, Poznania i Łodzi. Cinkciarz.pl rozbudowuje także biura w Warszawie i Londynie. - Nie jest łatwo znaleźć dobrego programistę. My szukamy tych najlepszych. Firma cały czas się rozwija i potrzebuje zdolnych, ambitnych pracowników. Aby ściągnąć ich właśnie do nas, nie ograniczamy się tylko do ogłoszeń w prasie czy w internecie. Jesteśmy przekonani, że do ludzi trzeba wyjść, spotkać się z nimi, porozmawiać. A że przy okazji może się z tego zrodzić trwała współpraca? To świetnie – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes firmy Cinkciarz.pl.

Pobierz PDF (60,0 kB)


Zobacz również:

20.02.2015 | 10:48

Waluty: Szef szwajcarskiego banku pocieszył frankowiczów

Autor: finanse.wp.pl Adres: http://finanse.wp.pl/Szef-szwajcarskiego-banku-pocieszyl-frankowiczo...

17.02.2015 | 13:53

Priorytetem jest miejsce lidera - wiceprezes Cinkciarz.pl o walutach w internecie

Autor: natemat.pl Adres: http://natemat.pl/priorytetem-jest-miejsce-lidera Data publikacji: 1...

13.02.2015 | 16:55

Dobre wieści dla frankowiczów. Będzie taniej

Autor: finanse.wp.pl Adres: http://finanse.wp.pl/Dobre-wiesci-dla-frankowiczow-Bedzie-taniej.htm...

06.02.2015 | 10:44

Kiedy frank się uspokoi?

Autor: finanse.wp.pl Adres: http://finanse.wp.pl/Kiedy-frank-sie-uspokoi Data publikacji: 06....