O nas

Hipoteki dla banku? To nie są żyły złota [ROZMOWA O FRANKU]

Autor: wyborcza.pl
Adres: http://wyborcza.pl/Hipoteki_dla_banku__To_nie_sa_zyly_zlota
Data publikacji: 04.02.2015

Nie traktowałbym wszystkich kredytobiorców tak samo, nawet jeśli łączy ich kredyt we frankach. Jeżeli ktoś ma problemy ze znalezieniem pracy, a dodatkowo kupił swoją nieruchomość na szczycie boomu mieszkaniowego przy cenie franka 2 zł, to rzeczywiście ma poważny problem. Właśnie w takiej sytuacji jego wierzyciel, czyli bank powinien szczególnie pochylić się nad człowiekiem. Prawdopodobnie jest to jednak skrajny scenariusz. Jak sądzę, wiele osób zadłużonych w szwajcarskiej walucie przez ostatnie kilka lat poprawiło swoją sytuację finansową, a wyższa rata raczej nie powinna być dla nich dramatycznym zagrożeniem w domowym budżecie.

Marcin Lipka, analityk Cinkciarz.pl

Pobierz PDF (47,4 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website