Komentarze kryptowalutowe

Sprawdź najnowsze prognozy kryptowalutowe. Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi dynamicznie zmieniającego się rynku. Aktualne wydarzenia oraz trendy komentują nasi analitycy.

20.11.2018 | 12:30

Rynek kryptowalut stracił 650 mld dolarów

Cena bitcoina spada do granicy 4 tys. dolarów. To najniższy poziom od października 2017 r. Jeszcze tydzień temu najpopularniejsza kryptowaluta kosztowała o 35 proc. więcej. Przeceny nie wywołał jeden czynnik, nałożyło się ich przynajmniej kilka - pisze Bartosz Grejner, analityk rynkowy Cinkciarz.pl.

15.11.2018 | 12:32

Kryptowaluty krwawią. Bitcoin najtańszy od roku

Największe kryptowaluty traciły ponad 10 proc. wartości w ciągu ostatniej doby, mniejsze nawet ponad 20 proc. Jedną z przyczyn spadków cen może być “hard fork”, czyli wprowadzenie nowego oprogramowania dla bitcoin cash. Prawda jest jednak taka, że ceny kryptowalut szorują po dnie od dłuższego czasu - pisze Bartosz Grejner, analityk rynkowy Cinkciarz.pl.

02.11.2018 | 14:32

Rekordowe inwestycje dużych graczy w kryptowaluty

Relatywnie niska wycena kryptowalut, spore straty od początku roku oraz wyciszenie tematu w mediach nie przeszkadzają inwestorom instytucjonalnym w lokowaniu rekordowych kwot w wirtualne waluty. Czy to znak, że ich ceny niebawem ponownie wkroczą na ścieżkę wzrostu? - pisze Bartosz Grejner, analityk rynkowy Cinkciarz.pl.

12.10.2018 | 15:53

Kryptowaluty poszukiwane coraz rzadziej

Cena bitcoina spada wraz z gasnącą popularnością. Ostatnia wyprzedaż na globalnym rynku akcji również nie pomogła największej z kryptowalut. Zainteresowanie całym rynkiem kryptowalut w internecie jest na najniższym poziomie od półtora roku, kiedy bitcoin kosztował pięć razy mniej - pisze Bartosz Grejner, analityk rynkowy Cinkciarz.pl.

08.10.2018 | 10:32

Bitcoin niby w dołku, ale w rok dawał 50 proc. zysku

Mniej więcej rok temu zaczynał się kryptowalutowy szał, w którym wiele wirtualnych walut wspięło się na szczyty. Dziś sytuacja na rynku nie znamionuje powtórki z eksplozji cen. Zanosi się jednak na większe wahania notowań niż w ostatnich kilku miesiącach - pisze Bartosz Grejner, analityk rynkowy Cinkciarz.pl.

28.09.2018 | 16:15

Wpływ regulacji na cenę kryptowalut. Najlepszy byłby łagodny reżim

Powszechnie się uważa, że uregulowanie rynku kryptowalut powinno pozytywnie wpłynąć na ich rozwój. Jednak niektóre informacje dotyczące uporządkowania tego rynku mogą mieć negatywne konsekwencje dla tych aktywów łącznie ze spadkiem cen - pisze Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl.