Nowości

Cinkciarz.pl uczestnikiem Obrad Okrągłego Stołu Polskiego Sportu

Cinkciarz.pl został zaproszony przez Polski Komitet Olimpijski oraz Radę Polskiego Komitetu Olimpijskiego na drugą rundę obrad "Okrągłego Stołu Polskiego Sportu", która odbędzie się 20 maja br. w Warszawie.

Możliwość udziału w tej kluczowej dla sportu debacie jest wyróżnieniem dla naszej firmy, tym bardziej istotnym, że sponsoring sportu stanowi integralną część strategii działań prowadzonych przez Cinkciarz.pl - komentuje Kamil Sahaj, Marketing Manager Cinkciarz.pl. Jako firma chcemy jednak wnieść również pozafinansowy wkład w zmiany na gruncie polskiego sportu i jesteśmy przekonani, że międzyśrodowiskowa debata jest tego dobrym początkiem. Dlatego z naszego punktu widzenia szczególnie istotna jest dyskusja nad kwestią szeroko rozumianego rozwoju sportu - podkreśla Sahaj.

Obrady "Okrągłego Stołu Polskiego Sportu" to pierwsza międzyśrodowiskowa koalicja na rzecz budowy strategii rozwoju sportu oraz marki Polski. Wśród obradujących znajdują się przedstawiciele najwyższych władz, resortów mających sport w zakresie swoich kompetencji oraz przedstawicieli różnych środowisk - sportu, biznesu, kultury, sztuki, nauki i polityki.

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
 • Problemy techniczne w banku ING

  W związku z problemami technicznymi w banku ING mogą wystąpić opóźnienia w realizacji transakcji ...

 • Przerwa techniczna 15 maja

  W czwartek, 15 maja, od godziny 01:00 planujemy przerwę techniczną. Szacowany czas niedostępności...

 • Opóźnienia w BPH

  Informujemy, że realizacja transakcji wymiany walut w obrębie banku BPH może być opóźniona. Za ut...

 • Dzień wolny od RUB

  Informujemy, iż dzień 09.05.2014 r. jest dniem wolnym od rubla rosyjskiego. Tego dnia, transakcje...