Nowości

Problemy techniczne w banku Deutsche Bank

W związku z problemami technicznymi w banku Deutsche Bank prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na kwestię poprawności księgowań.
Zalecamy sprawdzenie każdego księgowania wychodzącego z bankowości elektronicznej w celu uniknięcia ewentualnych nieporozumień.
Bank omyłkowo może wielokrotnie pobrać środki z konta dla pojedynczego zlecenia. W razie problemów prosimy o kontakt z infolinią Banku.

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem