Nowości

Wklej zdjęcie, na którym pokażesz, jak kibicujesz podczas Euro 2016

Adres: https://www.facebook.com/cinkciarzpl/videos/1109340955771719/
Czas trwania: 21.06 - 23.06
Nagroda: piłka nożna Cinkciarz.pl

Przygotowaliśmy kolejny piłkarski konkurs, w którym do wygrania jest 5 futbolowych piłek. Jak zdobyć jedną z nich? W komentarzu pod filmem wklej zdjęcie, na którym pokażesz jak kibicujesz podczas Euro 2016.

Piłki wygrają osoby, których zdjęcia otrzymają najwięcej polubień. Liczymy na Waszą kreatywność. Konkurs trwa do czwartku do godz. 23:59. Wyniki ogłosimy w piątek ok. południa. Zapraszamy!

Regulamin: http://bit.ly/28Kp7j0

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website