Komentarze kryptowalutowe

Najnowsze informacje, wiadomości oraz prognozy kryptowalutowe (m. in. bitcoin, etherum, litecoin). Badź również na bieżąco z aktualnościami o cenach kryptowalut!

13.07.2018 | 14:49

Raport: 179 procent zysku w 16 dni na kryptowalutach

Od początku roku bitcoin stracił połowę wartości, co wcale nie oznacza, że na kryptowalutach nie da się dziś dużo zarobić. Oparta o kryptowaluty metoda finansowania młodych firm pozwala inwestorom zyskać średnio 179 procent w 16 dni - pisze Bartosz Grejner, analityk rynkowy Cinkciarz.pl.


06.07.2018 | 16:43

Ważny krok państwa, które nie boi się kryptowalut

Szwajcaria stworzy pierwszą na świecie oficjalną giełdę kryptowalut, która w założeniu ma funkcjonować na zasadach tradycyjnej giełdy papierów wartościowych. Wydarzenie zaplanowane na 2019 r. może w istotny sposób zmienić cały rynek kryptowalut - pisze Bartosz Grejner, analityk rynkowy Cinkciarz.pl.


29.06.2018 | 16:08

Tak źle z bitcoinem nie było od połowy listopada

Zmniejsza się wartość obrotu transakcji z użyciem bitcoinów, a cena najpopularniejszej kryptowaluty spada poniżej 6 tys. dolarów. Nie przeszkadza to jednak przestępcom. FBI notuje wzrost liczby oszustw i wymuszeń związanych z wykorzystaniem kryptowalut - pisze Bartosz Grejner, analityk rynkowy Cinkciarz.pl.


22.06.2018 | 15:50

Kryptowaluty na bankowej tapecie

Nieważne, co mówią, byle nazwy nie przekręcali - czy parafraza stosowanej w show-biznesie zasady sprawdza się także w dziedzinie kryptowalut? Chyba nie do końca. Ceny bitcoina szorują ostatnio po dnie, mimo że uznane instytucje bankowe poświęcają kryptowalutom coraz więcej miejsca i uwagi - pisze Bartosz Grejner, analityk rynkowy Cinkciarz.pl.


15.06.2018 | 13:44

Rynek kryptowalut ustawiony? Jak manipuluje się cenami Bitcoina

Wyniki badania profesorów z University of Texas wskazują, że ceny Bitcoina były sztucznie napompowane i wspierane z wykorzystaniem innej kryptowaluty - pisze Bartosz Grejner, analityk Cinkciarz.pl.


08.06.2018 | 13:47

Powstaje kopalnia kryptowalut za 700 milionów dolarów

Chociaż bitcoiny są dziś o ponad połowę tańsze niż w cenowym szczycie z grudnia ub.r., to ich wykopywanie chyba pozostaje opłacalnym interesem. O tym jak bardzo, może świadczyć inwestycja firmy Coinmint, która wyłoży 700 mln dolarów, by stworzyć najpotężniejszą kopalnię bitcoinów na świecie - pisze Bartosz Grejner, analityk rynkowy Cinkciarz.pl.