Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.
Oszczędzaj za granicą płacąc kartą wielowalutową!

Oszczędzaj za granicą płacąc kartą wielowalutową!

Sprawdź  >
Karta wielowalutowa do płatności na całym świecie!

Karta wielowalutowa do płatności na całym świecie!

Sprawdź  >

Cinkciarz.pl inwestuje w projekt budowy sztucznej inteligencji

9 mar 2016 9:30|Cinkciarz.pl

Pięćset miejsc pracy, nowoczesne Centrum Badawczo-Rozwojowe i innowacyjny projekt budowy sztucznej inteligencji. Cinkciarz.pl właśnie rozpoczął przedsięwzięcie, które przyniesie wymierne korzyści m.in. dla klientów biznesowych i indywidualnych użytkowników serwisu.

Centrum Badawczo-Rozwojowe Cinkciarz.pl

Nie po raz pierwszy kreujemy przełomowe rozwiązania na rynku wymiany walut. To, czego podejmujemy się tym razem, to projekt na miarę stworzenia kantoru internetowego. Klienci korzystający z usług serwisu oszczędzają dziś do 9 proc. Naszym celem jest znaczące zwiększenie tej stawki - zapowiada Marcin Pióro, prezes Cinkciarz.pl.

Sztuczna inteligencja

Badania nad budową sztucznej inteligencji będą koncentrowały się wokół zaawansowanych technologii informatycznych, umożliwiających podejmowanie decyzji finansowych związanych z wymianą walut.

Sztuczna inteligencja, nad którą pracuje Cinkciarz.pl, będzie uczyła się wszystkiego, co pomocne w podjęciu najbardziej korzystnych decyzji transakcyjnych. To projekt, z którym wiążemy wielkie plany, ponieważ wymiana walut jest i zawsze będzie naszą główną specjalizacją. Mamy na tym polu wieloletnie doświadczenie, które z pewnością pozwoli nam skutecznie realizować postawione sobie cele. Nie zmienia to faktu, że rozwiązanie usprawniające proces podejmowania decyzji może znaleźć zastosowanie w wielu innych dziedzinach życia, m.in. w wojskowości czy lotnictwie - opowiada Marcin Pióro.

Efektem badań będą nowe usługi charakteryzujące się wysoką innowacyjnością. Nowatorskie podejście do kwestii wymiany walut będzie połączone z nowoczesną i zwinną architekturą systemową opartą o mikroserwisy. Realizacja planu umożliwi spółce osiągnięcie statusu pioniera w rozwoju usług wymiany walut nie tylko w Polsce, ale i na świecie - dodaje prezes Cinkciarz.pl.

Cinkciarz.pl zamierza je skomercjalizować na międzynarodowych rynkach, szczególnie na tych, na których już jest obecny lub umacnia swoją obecność tj. w UE, USA, a w dalszej perspektywie w Azji.

Projekt sztucznej inteligencji będzie adresowany i dostosowany do potrzeb różnych grup użytkowników. Firma zamierza udostępnić rozwiązanie klientom indywidualnym oraz korporacjom, małym i średnim przedsiębiorstwom, traderom, bankom i instytucjom finansowym.

Centrum Badawczo-Rozwojowe

Cinkciarz.pl zakłada współpracę również z renomowanymi, międzynarodowymi ośrodkami naukowymi. W ciągu pięciu lat zamierza zwiększyć zatrudnienie do pięciuset osób. Już dziś zaczyna rekrutację. Pasjonaci zainteresowani uczestnictwem w projekcie sztucznej inteligencji mogą przesyłać swoje CV - zapowiada zarząd spółki.

Aby stworzyć odpowiednie warunki do prowadzenia działalności, spółka planuje uruchomić Centrum Badawczo-Rozwojowe. Projekt zakłada budowę wysokiej klasy biurowca z bogatą infrastrukturą laboratoryjną. Spółka nie zdecydowała jeszcze o jego lokalizacji.

Do budowy sztucznej inteligencji, firma zamierza wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie. Prognozy walutowe Cinkciarz.pl były już niejednokrotnie nagradzane za trafność. Przewidywania analityków spółki regularnie zajmują zwycięskie miejsca w zestawieniach agencji Bloomberg. Także w najnowszym, oficjalnym rankingu eksperci serwisu wymiany walut uzyskali ponadprzeciętne wyniki. Prognozy spółki zdobyły 13 najwyższych pozycji w prestiżowym zestawieniu platformy Bloomberg. To siedem pierwszych, trzy drugie oraz trzy trzecie miejsca.

9 mar 2016 9:30|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

17 lut 2016 13:05

Cinkciarz.pl oficjalnym sponsorem Polskiej Ligi Koszykówki

15 lut 2016 14:43

Chcesz pojechać na Euro 2016 do Francji? Zacznij organizować wyjazd [TEKST I WIDEO]

12 lut 2016 17:43

Na litr paliwa pracujemy dziesięć razy dłużej niż Amerykanie [ANALIZA CINKCIARZ.PL]

8 lut 2016 10:56

Czy kolejny urlop w Grecji stanie pod znakiem kryzysu?

2 lut 2016 16:35

Programiści z błyskiem w oku

29 sty 2016 12:30

Na narty do Austrii lub Czech? Sprawdź, ile kosztują ferie za granicą [PORADNIK NARCIARZA]

Atrakcyjne kursy 27 walut

Płać jak superbohater!
Kup Starter Cinkciarz.pl
& Spider‑Man™

  • dwa unikalne projekty kart w limitowanej edycji
  • zamawiasz teraz, rejestrujesz się później
  • dla Ciebie lub jako prezent dla bliskich

© & ™ 2023 MARVEL. ©2023 SPAI. All Rights Reserved.

Płać jak superbohater!
Płać jak superbohater!