Cinkciarz.pl oficjalnym gościem prestiżowego Leaders Meet Innovation

14.01.2016 13:57|Cinkciarz.pl

Leaders Meet Innovation to spotkanie organizowane dla największych korporacji oraz najprężniejszych firm o międzynarodowym zasięgu. O najnowszych trendach i innowacjach w sporcie i biznesie rozmawiają przedstawiciele najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Do grona tych renomowanych brandów dołączył właśnie Cinkciarz.pl.

Pobierz PDF (69.7 kB)

Organizatorem wydarzenia są NBA, SAP i Cisco. Na spotkaniu dotyczącym innowacji zbieramy najznakomitsze umysły w dziedzinie technologii, sportu, marketingu, rozrywki i biznesu. Zaproszeni zostali tylko najwybitniejsi przedstawiciele najbardziej innowacyjnych marek, topowych agencji i czołowych przedstawicieli świata sportu. Zostali oni wyłonieni spośród setek firm wyróżniających się innowacyjnością. To 250 najwspanialszych umysłów wizjonerów, myślicieli, strategów i pionierów, którzy mogą inspirować wzajemne działania - zaznaczają organizatorzy eventu.

Wśród gości, oprócz Cinkciarz.pl, znajdują się przedstawiciele m.in. Yahoo, Red Bull Media House, Williams F1, NBCUniversal, City Football Group, McDonald's Europe, UNICEF, Heathrow Express, Universal Music Group czy 2K.

W tym roku wydarzenie organizowane jest w Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych w Londynie. Odbywa się pod hasłem „Liderzy spotykają się z innowacją”. Spotkanie przedstawicieli biznesu i sportu rozpoczęło się dziś (14 stycznia 2016 r.), przed meczem Toronto Raptors z Orlando Magic, rozgrywanego w ramach NBA Global Games London.

Leaders promuje doskonałość. Na wydarzeniach tego typu pojawiają się najlepsi mówcy, dostarczający najciekawszych treści. To niesamowita okazja do spotkania i wymiany pomysłów przez najznakomitsze postaci biznesu i sportu. Dla spółki Cinkciarz.pl jest to środowisko osób i przedsiębiorstw, z którymi współpracuje. Stąd obecność tam jest nie tylko wyróżnieniem, ale także naturalną konsekwencją prowadzonych działań - mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Działalność spółki Cinkciarz.pl jest zauważana i doceniana przez największe redakcje na świecie. Serwis wymiany walut zwyciężył w prestiżowym rankingu miesięcznika “Forbes”, zdobywając tytuł “Gracz Roku 2016”. Prezes Zarządu Cinkciarz.pl, Marcin Pióro, został nagrodzony tytułem “Najlepszego Menedżera 2015” przez redakcję Bloomberg Businessweek Polska. Natomiast Reuters określił spółkę jako dominującą polską firmę na rynku wymiany walut. Szczególnym zainteresowaniem mediów cieszyła się podpisana przez Cinkciarz.pl umowa sponsorska z występującą w lidze NBA, amerykańską drużyną koszykarską Chicago Bulls. Kontrakt będzie obowiązywał przez 7 lat.


Zobacz również:

13.01.2016 | 15:38

Jeszcze tańsze paliwo? Zapomnijcie [OPINIA ANALITYKA CINKCIARZ.PL]

12.01.2016 | 17:37

Stanowisko Cinkciarz.pl w sprawie możliwego dofinansowania ZKŻ SSA

07.01.2016 | 09:38

Cinkciarz.pl 7-krotnym zwycięzcą w światowym rankingu Bloomberga

04.01.2016 | 14:21

Ile przepłacamy za paliwo? [DZIEWIĘĆ WYKRESÓW]

Rozpocznij chat