Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Cinkciarz.pl z pierwszą na świecie aplikacją walutową na urządzenia Recon

23 sie 2016 10:00|Cinkciarz.pl

Produkty Recon zaprojektowano z myślą o potrzebach osób aktywnych. To okulary dla pasjonatów kolarstwa i biegaczy oraz gogle stworzone z myślą o miłośnikach sportów zimowych. Dzięki aplikacji Cinkciarz.pl ich użytkownicy zyskują dostęp do aktualnych kursów 24 walut.

Recon Jet

Dzięki aplikacji Cinkciarz.pl posiadacze okularów i gogli Recon mają dostęp do aktualnych kursów walut. Rozwiązanie umożliwia równoczesne wyświetlanie kursów czterech spośród 24 walut z oferty spółki, zestawionych z PLN. Domyślnie skonfigurowane są dolar, euro, frank szwajcarski i funt brytyjski, czyli te najpopularniejsze wśród użytkowników serwisu Cinkciarz.pl.

Aplikację można pobrać na portalu Engage, należącym do producenta urządzeń, kanadyjskiej firmy Recon Instruments. Firma ta od 2015 r. należy do korporacji Intel. Warto wspomnieć, że stosowaną dzisiaj technologię rozwijała już od 2006 r. Wśród produkowanych przez nią urządzeń znajdują się m.in. inteligentne gogle narciarskie, sprzedawane pod marką Recon Snow2 oraz okulary Recon Jet. Znalazły one zastosowanie w tak wymagających dziedzinach, jak m.in. wydobycie paliw kopalnych czy bezpieczeństwo. We współpracy z Motorolą firma Recon Instruments przygotowała rozwiązanie dla policjantów.

- Od dłuższego czasu konsekwentnie docieramy z naszymi usługami do coraz większej grupy użytkowników. Udostępniamy im mobilne aplikacje walutowe na kolejne platformy. Chętnie sięgamy również po sprzęt opracowany z myślą o specjalistach i sportowcach, tak jak w przypadku Recon Jet czy Recon Snow2 - komentuje Kamil Sahaj, dyrektor marketingu Cinkciarz.pl.

Produkty Recon to kolejne inteligentne urządzenia, na które polska spółka opracowała aplikacje. Z usług Cinkciarz.pl można korzystać za pośrednictwem smartfonów (opartych na systemach Android, iOS, Windows Phone), zegarków (Apple Watch, Android Wear, Pebble, Gear S2), a także wybranych telewizorów Smart TV.

 

23 sie 2016 10:00|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

17 sie 2016 10:22

Cinkciarz.pl udostępnia aplikację dla Samsung Gear S2

16 sie 2016 8:45

Cinkciarz.pl oficjalnym sponsorem Jagiellonii Białystok

12 sie 2016 12:51

Bezpieczeństwo obligacji skarbowych to już historia? [ANALIZA CINKCIARZ.PL]

11 sie 2016 9:00

Którą klinikę medycyny estetycznej wybrać: w Polsce czy za granicą? [OPINIE LEKARZY]

8 sie 2016 8:26

Cinkciarz.pl oficjalnym sponsorem Ruchu Chorzów

2 sie 2016 13:43

Tanie paliwo jeszcze przez rok? Fantastyczne informacje dla kierowców [ANALIZA CINKCIARZ.PL]

Atrakcyjne kursy 27 walut