O nas

Conotoxia, Inc. zdobywa kolejne 8 licencji w USA

Conotoxia, Inc., spółka z grupy Cinkciarz.pl ma pozwolenia, aby świadczyć usługi przekazów pieniężnych już w 30 regionach USA.

Spółka zbliża się do skompletowania licencji na prowadzenie działalności w całych Stanach Zjednoczonych. Właśnie otrzymała osiem kolejnych. - Realizujemy strategię grupy, której celem jest zapewnienie wszystkim obywatelom Stanów Zjednoczonych dostępu do atrakcyjnych cenowo przekazów pieniężnych. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii będzie to usługa realizowana szybko i bezpiecznie - mówi Paul Finnegan, prezes spółki Conotoxia, Inc.

Conotoxia, Inc. otrzymała dotąd licencje w następujących stanach: Wyoming, Waszyngton, Oregon, Kentucky, Dakota Północna, Nebraska, Utah, Michigan, Rhode Island, Oklahoma, Connecticut, Wirginia Zachodnia, Tennessee, New Hampshire, Arkansas, Maine, Arizona, Delaware, Wisconsin, Iowa, Missisipi, Indiana, Kansas, Floryda, Nowy Meksyk, Dakota Południowa, Alabama, Missouri, Montana, Karolina Południowa.

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem