O nas

Rzeczpospolita o Cinkciarz.pl: Być jak Western Union

„Co roku Polacy pracujący za granicą wysyłają do kraju 17 mld zł. – Staramy się o status Krajowej Instytucji Płatniczej, a kolejnym krokiem po jego uzyskaniu będzie zaoferowanie usługi przelewów z zagranicy – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl”.

Pobierz PDF (94.7 kB)

Artykuł Piotra Mazurkiewicza ukazał się w dzisiejszym wydaniu Rzeczpospolitej.

„Od wejścia Polski do Unii Europejskiej na emigrację zarobkową zdecydowało się ponad 2 miliony Polaków. Część z nich wciąż wspiera bliskich pieniędzmi, które chcą jak najsprawniej i najtaniej przesłać do kraju.

Szansę na zarobek dostrzegł największy internetowy kantor w Polsce, Cinkciarz.pl. Firma dotychczas koncentrowała się na Polakach, którzy z myślą o zagranicznych wyjazdach bądź kredytach w euro czy frankach, poszukują najatrakcyjniejszych kursów walut obcych. Ten rynek w Polsce, na którym Cinkciarz.pl jest liderem, w 2014 r. warty był 25 mld zł. Teraz firma chce wejść w obszar transferów finansowych”.

Cały artykuł:

http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/705501,1178700-Przybywa-chetnych-do-obslugi-emigrantow.html

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem