O nas

Jak Zielona Góra weszła do NBA

Autor: Gazeta.pl
Adres: http://zielonagora.wyborcza.pl/jak-zielona-gora-weszla-do-nba
Data publikacji: 30.12.2015

30 lat temu na tle szaroburych i pustych polskich sklepów wyróżniały się Peweksy. Tam w środku aż pachniało, kolory biły po oczach, a półki uginały się od towarów. Pod Peweksami dnie spędzali cinkciarze. Kupowało się u nich dolary, by po tym robić zakupy np. w Peweksach.

Cinkciarze ubierali się... drogo, a o ich fortunach krążyły mity.

Czasy się zmieniły, znikły Peweksy, a wraz z tym z ulic znikli także cinkciarze. Ale idea zarabiania na wymienianiu waluty na inną walutę przetrwała. I tak naprawdę dopiero dziś - w dobie internetu i legalnych usług na wielką, przemysłową skalę - robi furorę, przynosząc niewyobrażalne zyski.

No, bo jak wyobrazić sobie, że firma z Zielonej Góry staje się sponsorem legendarnych mistrzów NBA - Chicago Bulls, klubu Jordana i Pippena?!

Pobierz PDF (97.5 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem