O nas

Znamy najlepszych menedżerów 2015. Jest wśród nich prezes zielonogórskiego Cinkciarza

Autor: Gazeta.pl
Adres: http://zielonagora.wyborcza.pl/znamy-najlepszych-menedzerow-2015-jest-wsrod-nich-prezes-zielonogorskiego
Data publikacji: 16.12.2015

Marcin Pióro, prezes Cinkciarz.pl zdobył tytuł Najlepszego Menadżera 2015. Wyróżnienie przyznaje co roku redakcja Bloomberg Businessweek Polska. Szef zielonogórskiej spółki jest jednym z 20 zwycięzców.

Lista najlepszych prezesów firm powstaje na podstawie sondażu przeprowadzonego wśród menedżerów na przełomie listopada i grudnia 2015 r. Redakcja poprosiła o wskazanie najefektywniejszych szefów firm, których nagrodzono za sukcesy, wytrwałość, nowoczesność oraz skuteczność w konkurowaniu nie tylko na polskim, ale i zagranicznym rynku.

Dziękuję za nagrodę w imieniu Marcina Pióro oraz całej firmy. Wyróżnienie jest efektem wizji i wysiłku prezesa oraz zespołu, który osobiście skompletował. Zbudował team, który jest w stanie osiągać cele, na pierwszy rzut oka wydawałoby się niewykonalne. Oczywiście taka nagroda zobowiązuje do dalszej, równie wytrwałej pracy - powiedział Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Wśród pozostałych laureatów są m.in. Zbigniew Jagiełło (prezes PKO BP), Adam Góral (prezes Asseco), Małgorzata Kołakowska (prezes ING Bank), Beata Stelmach (prezes GE).


Pobierz PDF (52.3 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem