Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Walentynki last minute: podaruj miłość w niebanalny sposób

12 lut 2024 12:00|Cinkciarz.pl

Zbliżają się walentynki, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent dla swojej drugiej połówki? Spokojnie, nie jesteś sam! W ostatniej chwili można znaleźć wiele kreatywnych i romantycznych pomysłów, które z pewnością zachwycą Twoją ukochaną osobę. Oto kilka inspiracji na last minute prezenty walentynkowe, które sprawią, że ten dzień będzie wyjątkowy, nawet jeśli czasu jest niewiele.

Walentynki last minute: podaruj miłość w niebanalny sposób

Prezenty last minute na walentynki: podaruj miłość w niebanalny sposób

Niebanalne propozycje na prezent na walentynki mogą przemawiać zarówno do serca, jak i zmysłów, oferując doświadczenia, które wzbogacą Waszą relację i zostaną w pamięci na długo. Oto kilka oryginalnych pomysłów:

  1. Ręcznie robiony prezent. Jeśli masz zdolności manualne, stwórz coś własnoręcznie. Może to być album ze wspólnymi zdjęciami, malowana ramka na zdjęcie, biżuteria czy spersonalizowana mapa podróży. Na mapie możesz zaznaczać odwiedzone miejsca lub te, które chcielibyście razem odwiedzić.
  2. Voucher na wspólne przeżycie. Spędźcie wspólnie czas, ucząc się czegoś nowego. Może to być warsztat ceramiczny, lekcja tańca, kurs gotowania czy nawet wspólne zajęcia wspinaczkowe. Doskonałym pomysłem jest również masaż dla par, degustacja win czy weekend w spa. Wiele firm oferuje elektroniczne wersje vouchera, więc możesz go zdobyć nawet w ostatniej chwili.
  3. Romantyczna kolacja w domu. Zorganizuj niespodziewaną, romantyczną kolację przy świecach w domu. Wybierz ulubione dania swojej drugiej połówki i przygotuj je samodzielnie. Aby dodać kolacji wyjątkowego charakteru, zadbaj o romantyczną dekorację: świece, płatki róż, miękka muzyka w tle.
  4. Wieczór z ulubionymi filmami lub grami. Zorganizuj wieczór z ulubionymi filmami lub grami video Twojej drugiej połówki. Przygotuj przekąski, wygodne poduszki i spędźcie razem czas, ciesząc się wspólnymi zainteresowaniami.
  5. Kapsuła czasu. Stwórzcie razem „kapsułę czasu", do której włożycie listy do siebie, zdjęcia, a także przedmioty symbolizujące mijający rok. Ustalcie datę, kiedy kapsuła zostanie otwarta – może to być kolejna rocznica lub inna ważna dla Was data.

Smart prezenty dla drugiej połówki

Prezenty mogą być też nie tylko romantyczne, ale również praktyczne, szczególnie dla miłośników technologii.

Smart prezenty dla drugiej połówki

  1. Gadżety smart. W dobie technologii smart gadżety mogą być zarówno praktyczne, jak i romantyczne. Inteligentna opaska sportowa, która pomoże Wam razem dbać o zdrowie lub smart lampa, której kolor możecie zmieniać w zależności od nastroju – to tylko kilka przykładowych pomysłów.
  2. Subskrypcja ulubionego serwisu streamingowego. Jeśli lubicie spędzać wieczory na oglądaniu filmów czy seriali, roczna subskrypcja ulubionego serwisu streamingowego może być doskonałym prezentem. To sposób, by zapewnić sobie wiele wspólnych chwil pełnych emocji.
  3. Karty podarunkowe. Mogą to być karty na zakup ulubionych gadżetów, audiobooków, e-booków czy doładowania gier i popularnych platform, takich jak PlayStation, Xbox i Nintendo. Karty możesz kupić online, np. w eStore Cinkciarz.pl, a Twoja druga połówka może z nich korzystać od razu.
  4. Karta wielowalutowa. To idealny prezent dla par, które uwielbiają podróżować lub planują wspólne wyjazdy za granicę. Zamawiając kartę wirtualną, nie musisz czekać na jej dostawę, tylko korzystasz z niej od razu. Wybierając kartę wielowalutową od fintechu Cinkciarz.pl, możesz udostępnić ją drugiej osobie, dzieląc się możliwościami, jakie ona oferuje. Twoja druga połówka zyska możliwość płatności w wielu walutach po atrakcyjnych kursach na całym świecie, ale również zakupów online w zagranicznych sklepach.

Pamiętaj, że najważniejszy w walentynki jest gest i pamięć o drugiej osobie, a nie wartość prezentu. Nawet prosty, ale przemyślany podarunek może sprawić, że ten dzień będzie wyjątkowy.

12 lut 2024 12:00|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

11 kwi 2024 16:02

Jak założyć konto bankowe w Australii – poradnik krok po kroku

5 kwi 2024 8:00

Jakie są ceny w Dubaju i jak płacić w ZEA? Czy warto jechać tam w trakcie ramadanu?

26 mar 2024 15:20

Zarobki w Szwajcarii w 2024 r. Na jaką wypłatę możemy liczyć?

20 mar 2024 14:55

Biznes bez granic. Jak korzystnie wymieniać waluty w swojej firmie?

15 mar 2024 8:45

Dzień św. Patryka najlepiej spędzić w Irlandii. Co warto wiedzieć przed podróżą do Irlandii - przegląd cen i atrakcji

7 mar 2024 8:00

Oscary 2024. Jak złota statuetka daje szansę filmom na drugie życie

Atrakcyjne kursy 27 walut