Nowości

Pokaż jak kibicujesz reprezentacji Polski w piłce nożnej

Adres: https://www.facebook.com/cinkciarzpl/posts/1203430706362743
Czas trwania: 17.10 - 19.10
Nagroda: Podwójne zaproszenie na mecz Polska - Słowenia 14 listopada 2016 (o wartości 180 zł) x1, zestaw prezentowy Cinkciarz.pl (o wartości 80 zł) x2

Przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na towarzyski mecz piłkarskiej reprezentacji Polski ze Słowenią (Wrocław, 14.11) oraz atrakcyjne zestawy gadżetów. Jak je zdobyć? Wystarczy, że pod postem konkursowym wkleisz zdjęcie, na którym pokażesz jak kibicujesz reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Bilety wygra osoba, której zdjęcie uzyska najwięcej polubień. Zestawy gadżetów trafią autorów fotografii, którzy uplasują się na 2 i 3 miejscu.

Zaproście do zabawy swoich znajomych!

Regulamin: http://bit.ly/2exU6qh

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem