O nas

Bezpieczeństwo

Wiemy, że łączy nas z Klientem wspólna wartość, którą jest bezpieczeństwo dokonywanych transakcji, dlatego dbałość o standard w tym zakresie jest dla nas priorytetem.

Dlaczego transakcje w naszym serwisie są bezpieczne?

Wszystkie transakcje odbywają się za pomocą przelewów z rachunków bankowych.
Niwelujemy ryzyko związane z obrotem gotówkowym.

Nasze połączenia są szyfrowane 2048-bitowym kluczem zabezpieczeń. Posiadamy certyfikat SSL EV (rozszerzonej walidacji) sygnowany przez Comodo.

Działamy zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Spełniamy normy Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO).

Posiadamy najwięcej pozytywnych komentarzy w branży. Dzięki programowi „Słucham swoich klientów” badamy potrzeby i zadowolenie naszych użytkowników.

Conotoxia Sp. z o.o. posiada licencję na świadczenie usług płatniczych i należy do Payments Innovation Alliance, który rozwija sektor płatności. Dowiedz się więcej

Światowy poziom naszych usług transakcyjnych potwierdza m.in. audyt międzynarodowej firmy doradczej KPMG. Dowiedz się więcej

Działania dotyczące bezpieczeństwa transakcji

AML

Aktywnie przeciwdziałamy praniu brudnych pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.

Dowiedz się więcej

Dobre praktyki

Zobacz, co Ty możesz zrobić, aby uchronić się przed oszustwem.

Dowiedz się więcej

Przeciwdziałanie finansowaniu terroryzmu

Stale monitorujemy wszystkie transakcje i współpracujemy z Generalnym Inspektorem Informacji Finansowej (GIIF).

Dowiedz się więcej

Przetwarzanie danych osobowych i rozporządzenie RODO

Jakie dane osobowe gromadzimy? Do czego je wykorzystujemy? W jaki sposób przechowujemy Twoje dane osobowe? Sprawdź jak dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz jakie są Twoje prawa w zakresie ochrony danych osobowych.

Dowiedz się więcej

Zgłoś oszustwo

Jeśli masz uzasadnione podejrzenia, że padłeś ofiarą oszustwa - skontaktuj się z nami. Zgłoś nam, jeśli wyłudzono Twoje pieniądze lub dane dostępowe. Podejmiemy niezwłoczne działania.

Przejdź do formularza