Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Nowość na Smart TV Foxxum i 100 tys. pobrań Android app [APLIKACJE CINKCIARZ.PL]

25 lis 2015 13:49|Cinkciarz.pl

Spółka Cinkciarz.pl udostępniła aplikację na kolejne telewizory. W tym samym czasie oprogramowanie serwisu wymiany walut na system Android przekroczyło próg 100 tys. pobrań.

Pobierz PDF (62.0 kB)

Aplikacja na telewizory to produkt stworzony z myślą o użytkownikach Smart TV. Cinkciarz.pl udostępnił ją właśnie na platformie Smart TV Foxxum. To oznacza, że dostęp do niej mają posiadacze telewizorów Sharp (Europa), Blaupunkt, Haier, Sigma oraz Hisense. Wcześniej, bo już w 2013 r., jako pierwszy kantor w Polsce, Cinkciarz.pl wprowadził aplikację na telewizory Samsung Smart TV. Od kilku miesięcy oprogramowanie jest dostępne także na platformie LG SmartWorld.

Aplikacja na Smart TV pozwala na śledzenie kursów 24 walut oferowanych przez serwis. Klienci mogą również korzystać z kalkulatora walutowego, aby przeliczyć wartość planowanych transakcji. Oprogramowanie pozwala obejrzeć filmy instruktażowe podpowiadające, jak korzystać z funkcji serwisu. W zakładce „Nowości” użytkownicy odnajdą informacje na temat oferty firmy oraz komunikaty skierowane do jej klientów. Poza tym zawiera podstawowe informacje na temat spółki oraz oferuje dostęp do komentarzy walutowych przygotowywanych przez jej analityków. Eksperckie materiały podsumowują najważniejsze wydarzenia na rynkach walutowych.

Tworzymy szereg rozwiązań pozwalających dotrzeć do użytkowników wszystkich popularnych urządzeń i cieszymy się, że bardzo skutecznie udaje nam się ten cel osiągać. Jedna z aplikacji zaprojektowanych przez Cinkciarz.pl przekroczyła właśnie próg 100 tys. pobrań. To oprogramowanie na urządzenia z systemem Android. Jest to propozycja dla osób korzystających z urządzeń mobilnych. Gwarantuje dostęp do najważniejszych funkcjonalności serwisu, przede wszystkim umożliwia zawieranie transakcji - mówi Kamil Sahaj, dyrektor marketingu Cinkciarz.pl.

25 lis 2015 13:49|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

18 lis 2015 13:49

Czy europejski rynek jest atrakcyjniejszy od chińskiego? [INDEKS ZŁOTEGO CINKCIARZ.PL]

30 paź 2015 18:19

Byki zmierzą się z Orlando Magic. Kolejne mecze NBA już w ten weekend

30 paź 2015 18:14

Paliwo cały czas jest zbyt drogie. Dlaczego? [OPINIA ANALITYKA]

27 paź 2015 14:54

Tej nocy fani NBA nie zasną. Rusza 70. regularny sezon najlepszej koszykarskiej ligi świata

27 paź 2015 14:53

Czy dolar będzie kosztował ponad 4 zł? [POWYBORCZY KOMENTARZ ANALITYKA]

23 paź 2015 14:27

Już wkrótce Chińczycy będą zarabiali więcej niż Polacy [WYNAGRODZENIA]

Atrakcyjne kursy 27 walut