O nas

Nowość na Smart TV Foxxum i 100 tys. pobrań Android app [APLIKACJE CINKCIARZ.PL]

Spółka Cinkciarz.pl udostępniła aplikację na kolejne telewizory. W tym samym czasie oprogramowanie serwisu wymiany walut na system Android przekroczyło próg 100 tys. pobrań.

Pobierz PDF (62.0 kB)

Aplikacja na telewizory to produkt stworzony z myślą o użytkownikach Smart TV. Cinkciarz.pl udostępnił ją właśnie na platformie Smart TV Foxxum. To oznacza, że dostęp do niej mają posiadacze telewizorów Sharp (Europa), Blaupunkt, Haier, Sigma oraz Hisense. Wcześniej, bo już w 2013 r., jako pierwszy kantor w Polsce, Cinkciarz.pl wprowadził aplikację na telewizory Samsung Smart TV. Od kilku miesięcy oprogramowanie jest dostępne także na platformie LG SmartWorld.

Aplikacja na Smart TV pozwala na śledzenie kursów 24 walut oferowanych przez serwis. Klienci mogą również korzystać z kalkulatora walutowego, aby przeliczyć wartość planowanych transakcji. Oprogramowanie pozwala obejrzeć filmy instruktażowe podpowiadające, jak korzystać z funkcji serwisu. W zakładce „Nowości” użytkownicy odnajdą informacje na temat oferty firmy oraz komunikaty skierowane do jej klientów. Poza tym zawiera podstawowe informacje na temat spółki oraz oferuje dostęp do komentarzy walutowych przygotowywanych przez jej analityków. Eksperckie materiały podsumowują najważniejsze wydarzenia na rynkach walutowych.

Tworzymy szereg rozwiązań pozwalających dotrzeć do użytkowników wszystkich popularnych urządzeń i cieszymy się, że bardzo skutecznie udaje nam się ten cel osiągać. Jedna z aplikacji zaprojektowanych przez Cinkciarz.pl przekroczyła właśnie próg 100 tys. pobrań. To oprogramowanie na urządzenia z systemem Android. Jest to propozycja dla osób korzystających z urządzeń mobilnych. Gwarantuje dostęp do najważniejszych funkcjonalności serwisu, przede wszystkim umożliwia zawieranie transakcji - mówi Kamil Sahaj, dyrektor marketingu Cinkciarz.pl.

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem