Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Prezes Cinkciarz.pl z tytułem Najlepszego Menedżera 2015

16 gru 2015 12:16|Cinkciarz.pl

Redakcja Bloomberg Businessweek Polska wyłoniła najlepszych menedżerów 2015 r. W gronie laureatów znalazł się Marcin Pióro, prezes Cinkciarz.pl. Redakcja dokonała wyboru w oparciu o sondaż przeprowadzony wśród czołowych polskich biznesmenów.

Pobierz PDF (63.8 kB)

Lista najlepszych prezesów firm działających w Polsce powstała na podstawie sondażu Bloomberg Businessweek Polska przeprowadzonego wśród menedżerów na przełomie listopada i grudnia 2015 r. Redakcja poprosiła o wskazanie najefektywniejszych szefów firm, których nagrodzono za sukcesy, wytrwałość oraz nowoczesność. Najlepszych Menedżerów 2015 wyróżniono także za skuteczność w konkurowaniu nie tylko na polskim, ale i na zagranicznych rynkach.

Lista 20 top menedżerów powstała poprzez zliczenie wskazań głosujących. W ostatecznym zestawieniu znalazły się osoby, które typowało najwięcej ankietowanych.

Dwudziestka najlepszych menedżerów została nagrodzona podczas uroczystości zorganizowanej przez Bloomberg Businessweek Polska.

Dziękuję za nagrodę w imieniu Marcina Pióro oraz całej firmy. Wyróżnienie jest efektem wizji i wysiłku Prezesa oraz zespołu, który osobiście skompletował. Zbudował team, który jest w stanie osiągać cele, na pierwszy rzut oka wydawałoby się niewykonalne. Oczywiście taka nagroda zobowiązuje do dalszej, równie wytrwałej pracy. Tak się właśnie stanie. W kolejnych latach Cinkciarz.pl będzie realizował projekty z nie mniejszym rozmachem niż dotychczas – powiedział Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in przedsiębiorstwa, instytucje oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze fintech. Na światowym rynku Cinkciarz.pl dostępny jest pod nazwą Conotoxia. Obie marki funkcjonują równolegle wobec siebie.

Wśród pozostałych laureatów są także: Zbigniew Jagiełło, prezes PKO BP; Adam Góral, prezes Asseco; Małgorzata Kołakowska, prezes ING Bank; Beata Stelmach, prezes GE oraz Herbert Wirth, prezes KGHM.

16 gru 2015 12:16|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

15 gru 2015 10:41

Czy Chiny osłabią powiązanie juana z dolarem? [KOMENTARZ ANALITYKA CINKCIARZ.PL]

7 gru 2015 9:46

Planujesz zakupy w zagranicznych sklepach internetowych? Kurs dolara może pokrzyżować plany

3 gru 2015 10:45

Ile będą kosztowały waluty? Banki centralne podejmują kluczowe decyzje [OPINIA ANALITYKA CINKCIARZ.PL]

25 lis 2015 13:49

Nowość na Smart TV Foxxum i 100 tys. pobrań Android app [APLIKACJE CINKCIARZ.PL]

18 lis 2015 13:49

Czy europejski rynek jest atrakcyjniejszy od chińskiego? [INDEKS ZŁOTEGO CINKCIARZ.PL]

30 paź 2015 18:19

Byki zmierzą się z Orlando Magic. Kolejne mecze NBA już w ten weekend

Atrakcyjne kursy 27 walut