Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Przyjmij płatność – nowa funkcja w Cinkciarz.pl ułatwia codzienne rozliczenia

1 sie 2023 9:30|Cinkciarz.pl

Klienci indywidualni i firmowi fintechu Cinkciarz.pl mają możliwość wysyłania innym osobom linków do zapłaty za wspólne wyjście do restauracji, zrzutkę na prezent, ale też np. korepetycje czy zakupiony towar na bazarku. Nowa usługa nazywa się „Przyjmij płatność”. Linki można opłacić w dowolnej z 27 walut za pomocą wielu metod płatności.

Przyjmij płatność

Już nie tylko sklepy internetowe korzystające z Cinkciarz Pay mają do dyspozycji usługę „link do płatności” dla swoich klientów detalicznych. „Przyjmij płatność” dla użytkowników indywidualnych i biznesowych Cinkciarz.pl to szybki, wygodny i bezpieczny sposób na przyjmowanie wpłat od bliskich i znajomych, ale też np. za drobne usługi. Klienci fintechu mogą generować link do płatności w aplikacji mobilnej i w panelu na stronie internetowej oraz wysyłać go do dowolnej liczby osób za pomocą smsa, e-maila lub każdej innej formy kontaktu elektronicznego.

Link, z domyślną datą wygaśnięcia 2 tygodnie (z opcją nielimitowanego przedłużania), prowadzi bezpośrednio do realizacji płatności. Osoba, która dostanie link, może wybrać nie tylko metodę płacenia, ale także walutę, w której chce dokonać wpłaty. Do generującego link trafią środki w takiej kwocie i walucie, jakiej oczekiwał. Fintech pracuje nad dalszym rozwojem usługi „Przyjmij płatność”. Już niedługo zaprezentuje m.in. nowość dot. definiowania czasu ważności linka.

„Przyjmij płatność” może służyć w wielu codziennych sprawach, np. w momencie rozliczenia rachunku przez grupę znajomych w restauracji, wspólnych zakupów, zrzutki na prezent, ale też przyjmowania płatności za korepetycje, sprzedawany towar na bazarku czy np. usługę hydrauliczną. Osoby, które otrzymają link do zapłaty, nie muszą być zarejestrowane na Cinkciarz.pl. Mogą opłacić zobowiązanie w złotych i 26 innych walutach m.in. za pomocą środków posiadanych w portalu (za darmo), szybkich przelewów bankowych online, BLIK, kart (Visa, Mastercard i inne), Apple Pay, Google Pay czy iDEAL. Szczegóły na: https://cinkciarz.pl/przekazy-pieniezne/przyjmij-platnosc.

Globalny fintech z Polski Cinkciarz.pl udostępnia wymianę walut, przekazy pieniężne, płatności, karty wielowalutowe, pożyczki w wielu walutach i usługi inwestycyjne.

Usługi płatnicze świadczy Conotoxia Sp. z o.o., numer zezwolenia KNF IP30/2015.

1 sie 2023 9:30|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

14 cze 2023 9:30

Pożyczki w Cinkciarz.pl: przelew weryfikacyjny nową metodą potwierdzenia tożsamości

30 maj 2023 9:45

Przełomowy na świecie wyrok w sprawie reklam w wyszukiwarce Google: Cinkciarz.pl wygrywa z Currency One

23 maj 2023 9:30

Cinkciarz.pl udostępnia limitowaną edycję kart „Spider-Man™: poprzez Multiwersum”

25 kwi 2023 9:30

Cinkciarz.pl i inne spółki Conotoxia Holding osiągnęły rekordowe wyniki w 2022 r.

27 mar 2023 9:00

Doradztwo Inwestycyjne na Cinkciarz.pl

14 mar 2023 9:30

Starter Cinkciarz.pl: zamawianie kart bez rejestracji w eStore

Atrakcyjne kursy 27 walut