Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Cinkciarz.pl: realizujemy plany, mówimy o przyszłości

22 mar 2021 10:22|Cinkciarz.pl

Nawet rynkowi konkurenci nie zawieszają portalowi Cinkciarz.pl poprzeczki tak wysoko, jak sam sobie zawiesza. Fintech nie spoczywa na laurach i odsłania karty: na klientów czekają kolejne przełomowe nowości i innowacje.

  • Miejsce kilku aplikacji do różnych usług finansowych ma zająć jedna superaplikacja, łącząca najlepsze cechy i funkcje swoich poprzedniczek.
  • Sporo udogodnień zyskają posiadacze kart wielowalutowych.
  • Klienci w USA ucieszą się z nowej metody płatności.
  • Firma rozważa pozyskanie potencjalnego inwestora lub debiut giełdowy.

Cinkciarz.pl: realizujemy plany, mówimy o przyszłości

Od serwisu internetowej wymiany walut dla klientów w Polsce do globalnego fintechu oraz grupy kapitałowej Conotoxia Holding, której spółki świadczą kompleksowe usługi finansowe. Pasjonująca droga rozwoju Cinkciarz.pl, wypełniona dynamicznymi zmianami, sukcesami i spektakularnymi inicjatywami marketingowymi skłania do pytań: czy uda się utrzymać takie tempo rozwoju, wprowadzania nowości i ekspansji na zagranicznych rynkach?

W Cinkciarz.pl są już konkretne plany na innowacje do wprowadzenia w najbliższych miesiącach. I chociaż firma od lat hołduje zasadzie: informujemy przede wszystkim o faktach, plany realizujemy, to dziś jednak pora na małe odstępstwo od tej zasady i uchylenie rąbka tajemnicy dotyczącej części planów.

Superaplikacja i karta z debetem

Zwykło się mawiać, że ludzi w dążeniu do ambitnych wyzwań najbardziej ogranicza ich własna wyobraźnia. Powiedzenie nie przystaje jednak do codzienności w Cinkciarz.pl. Tu śmiałe biznesowe wizje prezesa Marcina Pióro i jego współpracowników sprawiły, że firma nie dała się zaszufladkować w kategorii kantorów internetowych. Szybko zdobywała rozgłos, udostępniała kolejne usługi i produkty, a także eStore z przydatnymi produktami cyfrowymi. Już kilka lat temu fintech ruszył także z międzynarodową ekspansją. Najpierw w Europie, a następnie – co wielu wydawało się wręcz niewyobrażalne – na tyleż kuszącym, ileż wymagającym rynku w Stanach Zjednoczonych.

W ub.r. Cinkciarz.pl udostępnił kartę wielowalutową. Jest to produkt, który wielu klientom już przynosi realne oszczędności w międzynarodowych płatnościach. Doceniają oni również funkcjonalność karty na co dzień, gdy realizują transakcje w złotych.

Wydaje się bardzo prawdopodobne, że wkrótce docenią produkt jeszcze bardziej, ponieważ 2021 może być rokiem udogodnień dla właścicieli kart wielowalutowych, zarówno w wersji tradycyjnej, jak i wirtualnej.

Co konkretnie się zmieni? Otóż Cinkciarz.pl umożliwi podpięcie kart do smartfonów oraz smartwatchy. To jednak nie koniec! W ub.r. Cinkciarz.pl udostępnił swoim użytkownikom pożyczki w wielu walutach. Ważnym krokiem z tym związanym wydaje się planowana do wdrożenia opcja wypłaty środków z tytułu udzielonej pożyczki wprost na kartę wielowalutową oraz możliwość ubiegania się o debet w karcie. Pożyczki zostaną włączone także do wymiany walut i przekazów pieniężnych.

Bardzo istotną nowością ma być też superaplikacja. Dotychczas klienci zainteresowani wymianą walut, przekazami międzynarodowymi czy kartami wielowalutowymi, mogli pobierać na swoje urządzenia mobilne odrębne aplikacje dla każdej z usług.

Przyszłość, i to już całkiem bliska, będzie wyglądała inaczej. Deweloperzy Cinkciarz.pl stworzyli bowiem „kombajn”, czyli wspomnianą superaplikację do usług dostępnych w portalu. Nowość dla mobilnych może być dostępna już za kilka miesięcy.

Cinkciarz.pl: realizujemy plany, mówimy o przyszłości

Istotna grupa: biznes

Nie tylko użytkownicy indywidualni skorzystają z nowości wprowadzanych przez Cinkciarz.pl.

– Planujemy jeszcze mocniej skupić się na klientach biznesowych. To dla nas bardzo istotna grupa. Stale poszerzamy katalog produktów i usług, a także narzędzi związanych z doradztwem dla firm. Chcemy nie tylko odpowiadać na ich potrzeby, ale też wytyczać nowe trendy – zapowiedział Marcin Pióro, podsumowując rekordowy rok 2020.

Już dziś klienci firmowi znajdą w portalu Cinkciarz.pl zakładki: RegTech, czyli rozwiązanie wspierające walkę z przestępstwami finansowymi, oraz aktualizowane w czasie rzeczywistym Kursy walut dla Twojej firmy. Z zapowiedzi Marcina Pióro jasno wynika, że oferta dla biznesowych klientów będzie nadal rozbudowywana. Można się spodziewać m.in. umożliwienia płatności za pomocą PayPal oraz Apple Pay w Cinkciarz Pay. Fintech planuje również wprowadzenie usługi abonamentowej audytu walutowego w wersji PRO – dla firm i funduszy inwestycyjnych, które działają na zagranicznych rynkach.

Tak, jak Amerykanie lubią płacić najbardziej

Już od ponad roku Conotoxia, Inc., jedna ze spółek grupy Conotoxia Holding, świadczy usługę przekazów pieniężnych z USA do Europy. Klienci z 42 amerykańskich stanów w mogą dzięki temu wysyłać przekazy online w 28 walutach. Plan na najbliższą przyszłość zakłada, że Conotoxia, Inc. wzbogaci ofertę udostępnianych metod płatności, umożliwiając zapłatę bezpośrednio z konta bankowego.

Będzie to kolejna, obok kart Visa i Mastercard, metoda dostępna dla klientów w USA, a przy tym – co warto dodać – jedna z najchętniej wybieranych przez Amerykanów możliwość zapłaty z ponad czterech tysięcy instytucji bankowych w USA.

Cinkciarz.pl: realizujemy plany, mówimy o przyszłości

A teraz… na parkiet?

Optymalizowanie oferty i wprowadzanie nowych usług postępuje wraz z rozwojem poszczególnych spółek i zarazem całej grupy kapitałowej. Skoordynowana wizja działania sprawia, że dynamiczne wzrosty obrotów czy też wartości oraz liczby zawieranych transakcji notują niemal wszystkie segmenty układanki Conotoxia Holding. Dzięki temu można myśleć o umocnieniu pozycji rynkowej. Firma odsłania część tajemnicy, komunikując, że rozważa pozyskanie potencjalnego inwestora lub giełdowy debiut.

– Już blisko 11 lat temu wyruszyliśmy w biznesową drogę, sami narzucając sobie bardzo szybkie i wymagające tempo. Naszą codzienną pracę najprościej można scharakteryzować hasłami: innowacyjność i permanentny rozwój. Zaufanie klientów oraz wyniki finansowe jasno odzwierciedlają, że utrzymujemy właściwy rytm i zmierzamy w dobrym kierunku. Mogę tylko zapewnić, że nie zamierzamy zwalniać, lecz wręcz przyspieszać, co z pewnością przyniesie kolejne sukcesy i mnóstwo satysfakcji – mówi Marcin Pióro, CEO Conotoxia Holding.

Usługi oferowane w portalach Cinkciarz.pl i Conotoxia.com świadczą firmy należące do Conotoxia Holding. Usługę pożyczek wielowalutowych świadczy Currency Lending Sp. z o.o.

22 mar 2021 10:22|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

22 lut 2021 13:49

Cinkciarz.pl: waluty to nasza specjalność

16 lut 2021 9:00

Inflacja kontratakuje i staje się inwestycyjną modą

12 lut 2021 10:22

Korona norweska zdobyła tron, którego szybko nie odda

10 lut 2021 10:00

Cinkciarz.pl w biznesowej ekspansji na świat

5 lut 2021 9:00

Światła, kamera, akcja – czyli jak Cinkciarz.pl wszedł do Hollywood

2 lut 2021 11:59

Złoty coraz mocniejszy. Czy sprowokuje NBP do interwencji?

Atrakcyjne kursy 27 walut