Wymieniaj waluty

Wymieniaj waluty
i zdobywaj darmowe losy.

Pula nagród: 500 000 zł

Weź udział w loterii >

Cinkciarz.pl: realizujemy plany, mówimy o przyszłości

22 mar 2021 10:22|Cinkciarz.pl

Nawet rynkowi konkurenci nie zawieszają portalowi Cinkciarz.pl poprzeczki tak wysoko, jak sam sobie zawiesza. Fintech nie spoczywa na laurach i odsłania karty: na klientów czekają kolejne przełomowe nowości i innowacje.

  • Miejsce kilku aplikacji do różnych usług finansowych ma zająć jedna superaplikacja, łącząca najlepsze cechy i funkcje swoich poprzedniczek.
  • Sporo udogodnień zyskają posiadacze kart wielowalutowych.
  • Klienci w USA ucieszą się z nowej metody płatności.
  • Firma rozważa pozyskanie potencjalnego inwestora lub debiut giełdowy.

Cinkciarz.pl: realizujemy plany, mówimy o przyszłości

Od serwisu internetowej wymiany walut dla klientów w Polsce do globalnego fintechu oraz grupy kapitałowej Conotoxia Holding, której spółki świadczą kompleksowe usługi finansowe. Pasjonująca droga rozwoju Cinkciarz.pl, wypełniona dynamicznymi zmianami, sukcesami i spektakularnymi inicjatywami marketingowymi skłania do pytań: czy uda się utrzymać takie tempo rozwoju, wprowadzania nowości i ekspansji na zagranicznych rynkach?

W Cinkciarz.pl są już konkretne plany na innowacje do wprowadzenia w najbliższych miesiącach. I chociaż firma od lat hołduje zasadzie: informujemy przede wszystkim o faktach, plany realizujemy, to dziś jednak pora na małe odstępstwo od tej zasady i uchylenie rąbka tajemnicy dotyczącej części planów.

Superaplikacja i karta z debetem

Zwykło się mawiać, że ludzi w dążeniu do ambitnych wyzwań najbardziej ogranicza ich własna wyobraźnia. Powiedzenie nie przystaje jednak do codzienności w Cinkciarz.pl. Tu śmiałe biznesowe wizje prezesa Marcina Pióro i jego współpracowników sprawiły, że firma nie dała się zaszufladkować w kategorii kantorów internetowych. Szybko zdobywała rozgłos, udostępniała kolejne usługi i produkty, a także eStore z przydatnymi produktami cyfrowymi. Już kilka lat temu fintech ruszył także z międzynarodową ekspansją. Najpierw w Europie, a następnie – co wielu wydawało się wręcz niewyobrażalne – na tyleż kuszącym, ileż wymagającym rynku w Stanach Zjednoczonych.

W ub.r. Cinkciarz.pl udostępnił kartę wielowalutową. Jest to produkt, który wielu klientom już przynosi realne oszczędności w międzynarodowych płatnościach. Doceniają oni również funkcjonalność karty na co dzień, gdy realizują transakcje w złotych.

Wydaje się bardzo prawdopodobne, że wkrótce docenią produkt jeszcze bardziej, ponieważ 2021 może być rokiem udogodnień dla właścicieli kart wielowalutowych, zarówno w wersji tradycyjnej, jak i wirtualnej.

Co konkretnie się zmieni? Otóż Cinkciarz.pl umożliwi podpięcie kart do smartfonów oraz smartwatchy. To jednak nie koniec! W ub.r. Cinkciarz.pl udostępnił swoim użytkownikom pożyczki w wielu walutach. Ważnym krokiem z tym związanym wydaje się planowana do wdrożenia opcja wypłaty środków z tytułu udzielonej pożyczki wprost na kartę wielowalutową oraz możliwość ubiegania się o debet w karcie. Pożyczki zostaną włączone także do wymiany walut i przekazów pieniężnych.

Bardzo istotną nowością ma być też superaplikacja. Dotychczas klienci zainteresowani wymianą walut, przekazami międzynarodowymi czy kartami wielowalutowymi, mogli pobierać na swoje urządzenia mobilne odrębne aplikacje dla każdej z usług.

Przyszłość, i to już całkiem bliska, będzie wyglądała inaczej. Deweloperzy Cinkciarz.pl stworzyli bowiem „kombajn”, czyli wspomnianą superaplikację do usług dostępnych w portalu. Nowość dla mobilnych może być dostępna już za kilka miesięcy.

Cinkciarz.pl: realizujemy plany, mówimy o przyszłości

Istotna grupa: biznes

Nie tylko użytkownicy indywidualni skorzystają z nowości wprowadzanych przez Cinkciarz.pl.

– Planujemy jeszcze mocniej skupić się na klientach biznesowych. To dla nas bardzo istotna grupa. Stale poszerzamy katalog produktów i usług, a także narzędzi związanych z doradztwem dla firm. Chcemy nie tylko odpowiadać na ich potrzeby, ale też wytyczać nowe trendy – zapowiedział Marcin Pióro, podsumowując rekordowy rok 2020.

Już dziś klienci firmowi znajdą w portalu Cinkciarz.pl zakładki: RegTech, czyli rozwiązanie wspierające walkę z przestępstwami finansowymi, oraz aktualizowane w czasie rzeczywistym Kursy walut dla Twojej firmy. Z zapowiedzi Marcina Pióro jasno wynika, że oferta dla biznesowych klientów będzie nadal rozbudowywana. Można się spodziewać m.in. umożliwienia płatności za pomocą PayPal oraz Apple Pay w Cinkciarz Pay. Fintech planuje również wprowadzenie usługi abonamentowej audytu walutowego w wersji PRO – dla firm i funduszy inwestycyjnych, które działają na zagranicznych rynkach.

Tak, jak Amerykanie lubią płacić najbardziej

Już od ponad roku Conotoxia, Inc., jedna ze spółek grupy Conotoxia Holding, świadczy usługę przekazów pieniężnych z USA do Europy. Klienci z 42 amerykańskich stanów w mogą dzięki temu wysyłać przekazy online w 28 walutach. Plan na najbliższą przyszłość zakłada, że Conotoxia, Inc. wzbogaci ofertę udostępnianych metod płatności, umożliwiając zapłatę bezpośrednio z konta bankowego.

Będzie to kolejna, obok kart Visa i Mastercard, metoda dostępna dla klientów w USA, a przy tym – co warto dodać – jedna z najchętniej wybieranych przez Amerykanów możliwość zapłaty z ponad czterech tysięcy instytucji bankowych w USA.

Cinkciarz.pl: realizujemy plany, mówimy o przyszłości

A teraz… na parkiet?

Optymalizowanie oferty i wprowadzanie nowych usług postępuje wraz z rozwojem poszczególnych spółek i zarazem całej grupy kapitałowej. Skoordynowana wizja działania sprawia, że dynamiczne wzrosty obrotów czy też wartości oraz liczby zawieranych transakcji notują niemal wszystkie segmenty układanki Conotoxia Holding. Dzięki temu można myśleć o umocnieniu pozycji rynkowej. Firma odsłania część tajemnicy, komunikując, że rozważa pozyskanie potencjalnego inwestora lub giełdowy debiut.

– Już blisko 11 lat temu wyruszyliśmy w biznesową drogę, sami narzucając sobie bardzo szybkie i wymagające tempo. Naszą codzienną pracę najprościej można scharakteryzować hasłami: innowacyjność i permanentny rozwój. Zaufanie klientów oraz wyniki finansowe jasno odzwierciedlają, że utrzymujemy właściwy rytm i zmierzamy w dobrym kierunku. Mogę tylko zapewnić, że nie zamierzamy zwalniać, lecz wręcz przyspieszać, co z pewnością przyniesie kolejne sukcesy i mnóstwo satysfakcji – mówi Marcin Pióro, CEO Conotoxia Holding.

Usługi oferowane w portalach Cinkciarz.pl i Conotoxia.com świadczą firmy należące do Conotoxia Holding. Usługę pożyczek wielowalutowych świadczy Currency Lending Sp. z o.o.

22 mar 2021 10:22|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

22 lut 2021 13:49

Cinkciarz.pl: waluty to nasza specjalność

16 lut 2021 9:00

Inflacja kontratakuje i staje się inwestycyjną modą

12 lut 2021 10:22

Korona norweska zdobyła tron, którego szybko nie odda

10 lut 2021 10:00

Cinkciarz.pl w biznesowej ekspansji na świat

5 lut 2021 9:00

Światła, kamera, akcja – czyli jak Cinkciarz.pl wszedł do Hollywood

2 lut 2021 11:59

Złoty coraz mocniejszy. Czy sprowokuje NBP do interwencji?

Atrakcyjne kursy 28 walut